Isınma sorunu

YusufLevent

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
23
Selam Monster Tulpar serisi laptoplardan birini kullanıyorum bilgisayar ısınıp kapanıyo sorun tam olarak ney bilmiyorum ama soğutucu almam gerekiyor gibi hissettim bana önerebileceğiniz iyi bir soğutucu var mı

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
517
Selam Monster Tulpar serisi laptoplardan birini kullanıyorum bilgisayar ısınıp kapanıyo sorun tam olarak ney bilmiyorum ama soğutucu almam gerekiyor gibi hissettim bana önerebileceğiniz iyi bir soğutucu var mı
Isınıp kapanıyorsa garanti varsa servise sorunu yazıp yollayın . Ömür boyu bakım gibi bir şey varsa yine gönderin kapanıyor diye belirtin ya işlemci ya da ekran kartı aşırı ısındığından kendini korumaya almak için kapanıyor termal bakımları yapılmalı macunu yenilenmeli. Laptop soğutucu sizin için bir çare değil gibi şu sorunda .

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
517
Tamamdır sistemsel bir sıkıntı vardır diyorsunuz yani
Tabi ki de eğer oyun oynarken direk sistem kapanıyorsa kablolu kullanımda yapıyorsa büyük ihtimalle işlemci çok ısınıp kapanıyor yoksa normal ısınmadan sistem kapanmaz.
Hem laptoplarda o fanlar sanıldığı kadar çok bir işe yaramaz.
Kullanım şeklinizde önemli umarım yumuşak bir örtü üstünde kucağınızda yatağınızda hem alt kanalları hemde yan hava kanallarını kapatacak şekilde kullanmıyorsunuzdur

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri