İşitme Cihazımı Bilgisayarıma Bağlayamıyorum. Yardımcı Olabilir misiniz?

Tolga Demir Demirci

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba,
Bugün her iki kulağım içinde işitme cihazı kullanmaya başladım ve telefonumda herhangi bir sıkıntı olmadan kontrol edebiliyor ve ayarlarını yapabiliyorum fakat iş bilgisayara gelince bağlanamıyor(bağlanıyor fakat telefon gibi bir mobil cihaz şeklinde gösteriyor). İnternette bir çok yere vs. baktım ama hiç bir bilgi bulamadım ne bir video ne başka bir şey... Kullandığım cihazlar: Signia Charge&GO 7X BG şeklinde. Ayrıca bağladığım zaman her ikisinden ses geliyor bağlandığına dair ama bir şey yapamıyorum.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Bu tür cihazlardan pek anlamam ama ufak bir araştırma yapacağım. Bir şey bulursam yazarım.

Araştırdığım kadarıyla bu cihazın uygulama ve tanım olarak Windows uyumu yok. Android ve IOS cihazlarda çalışıyor mobil üzerine. Şunu yapabilirsiniz bir Android Emulatör kurun Windows sisteminize ve bu emülatör üzerinden uygulamayı indirip bağlantıyı buradan sağlayın.

KS

Tolga Demir Demirci

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Bu tür cihazlardan pek anlamam ama ufak bir araştırma yapacağım. Bir şey bulursam yazarım.

Araştırdığım kadarıyla bu cihazın uygulama ve tanım olarak Windows uyumu yok. Android ve IOS cihazlarda çalışıyor mobil üzerine. Şunu yapabilirsiniz bir Android Emulatör kurun Windows sisteminize ve bu emülatör üzerinden uygulamayı indirip bağlantıyı buradan sağlayın.

Merhaba , bluestacks üzerinden play store a girdim ve aradığım uygulama maalesef yok , başka emülatör programlarınada bakacağım ama muhtemelen yoktur onlarda da

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Bağlantıyı doğru yaptığınızdan emin olun. Bazı Emülatör yazılımları kendi Google App ara yüzüne sahipler. Bu yüzden ana Google sunucusundan uygulama çekmiyorsunuz. MeMu veya Nox önerebilirim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri