İşlemci Isınma Problemleri

Onuruzum

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Arkadaşlar merhaba,

İşlemcim boşta 70 derecelerde çalışıyor herhangi bir klasöre tarayaciya gireyim işlemci 100 derecelere çıkıyor.

İşlemci kullaniminda problem yok virüs yok yeni formatladim, bios guncelledim eski sürümlere döndürdüm. Macunu yeni değiştirdim ve fan tam oturuyor.

Anakartim ne zaman garantiye gitti geldi ondan sonra bu sorun oldu sebebi nedir, nasıl çözülür lütfen işin içinden çıkamıyorum.

Ekli dosyalar

• IMG_20220818_221751.jpg
    IMG_20220818_221751.jpg
    42.5 KB · Görüntüleme: 10
Moderatörün son düzenlenenleri:
KS

Onuruzum

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Şöyleki garantiye çok kez gitti, bir kere komple elektrik gelmiyordu anakarta gönderdim geldiğinde sorun çözülmüştü fakat işlemci ısınıyordu. Geri gönderdim tekrar geldi işlemci ısınma sorunu çözüldü fakat bu sefer M2 ssdyi görmüyordu. Tekrar gönderdim geçen gün geri geldi M2 görüyordu bu sefer tekrar işlemci ısınma problemi var yani artık oradan bir çözüm beklemiyorum hep bir problem çıkıyor. Bu yuzden konu açmak istedim destekleriniz benim için çok önemli.

KS

Onuruzum

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Yardımci olacak birisi var mıdır? Destekleriniz önemli benim için.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Yardımci olacak birisi var mıdır? Destekleriniz önemli benim için.
Hocam bizim yapıcak bir şeyimiz yok zaten 1 kere işlemci ısınma sorunu yaşamışsınız düzelmiş bu seferde m2 gitmiş tekrardan gönderdiğinizde tekrar işlemci sorunu almışsınız harantiye verin iade seçeneğiniz var ise iade edin yada.(Öznel)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri