İşlemci Önerisi

Oğuzhan Koçer

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
MSI H100M Pro-VD Plus anakarta sahibim ve üzerinde intel i3-6100 3.7 ghz bir işlemci var ama bu işlemci oyun oynarken bana yetersiz kalmaya başladı oyun grafiklerinden çok fazla ödün veriyorum.Bunu i5 ile değiştirmek istiyorum ama bilgisayar donanımları ile ilgili pek bilgim yok bu anakarta hangi i5 modeli uyar yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar diliyorum iyi akşamlar.

KS

Oğuzhan Koçer

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
1050Tİ 4 GB Gaming olmayan tek fanlı modeli

Oğuzhan Koçer' Alıntı:
MSI H100M Pro-VD Plus anakarta sahibim ve üzerinde intel i3-6100 3.7 ghz bir işlemci var ama bu işlemci oyun oynarken bana yetersiz kalmaya başladı oyun grafiklerinden çok fazla ödün veriyorum.Bunu i5 ile değiştirmek istiyorum ama bilgisayar donanımları ile ilgili pek bilgim yok bu anakarta hangi i5 modeli uyar yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar diliyorum iyi akşamlar.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Anakartınız 7700K işlemcisine kadar pek çok nesil destekliyor ama ekran kartınıza göre öneride bulunayım yazarsanız iyi olur kartınızın modelini.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
6. nesilden i5 6600 modele bakabilirsiniz. Ben i5 7600 öneririm ama bütçenize göre tercih yapın. 2 işlemcide sizin kartınıza sorun yaratmaz ama daha ileri seviye daha iyi.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri