Islemci Sogutma

hiraburak

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Merhabalar :) uzunca beklemenin sonucu sistemim bitti bi sogutucum kaldi butce dostu kaliteli bi islemci sogutucu tavsiye edermisiniz

Rgb olmamasi daha guzel olur . Ama farkda etmez.
Birde guzel bi oyuncu koltugu tavsiye edermisiniz uzun saatler oturmayi seven biriyim rahatlik cok onemli sungerlerde cokme falan olmasin :) cok agir bi adam da degilim 70 kilo.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
hiraburak' Alıntı:
Sogutma 500 civari  koltuk  da iyisi olsun da butce ayarlamaya calisirim  700 alti ustu ortalama

Kasam bu sizin tavsiyenizle mavi ledlere de uyumlu bi sogutma olursa mukemmel olur :)
https://www.itopya.com/sharkoon-tg4-mavi-usb30-4xled-fan-atx-gaming-kasa/

Soğutma için Deep Cool Gammaxx L240 RGB 240 mm - 493.05 TL bu ürünü önerim. Deep Cool kaliteli sıvı soğutma yapan köklü bir firmadır. Koltuk için ise Max Office Racing Oyuncu Ve Çalışma Koltuğu - Siyah / Gri - 731.90 TL bu ürünü öneririm. Yada XFly Hunter Oyuncu Koltuğu - 748.90 TL bu ürünü öneririm. Bu önerdiğim 2 koltuk nette çoğunlukla iyi yorumları olan ürünler olarak geçiyor.

1.000 TL civarına çıkabilirseniz xDrive markasından önerirdim ama daha ucuza malesef ürünleri yok.

KS

hiraburak

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Onerdiginiz sivi sogutma satisi yok ayni urun baska yerlerde bulamadim satisi olan bi link verebilimisiniz

Birde custom sivi sogutmami yoksa bu baktiklarimiz mi daha iyi olur ?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
hiraburak' Alıntı:
Onerdiginiz sivi sogutma satisi yok ayni urun baska yerlerde bulamadim satisi olan bi link verebilimisiniz

Birde  custom sivi sogutmami  yoksa bu  baktiklarimiz mi daha iyi olur  ?

Costum sıvı soğutma daha pahalı bir sistem ve bilgi isteyen bir işe bilmeyen ellerde sisteme zarar verir ve bakımı daha karışık. Kapalı devre sıvı soğutma daha iyi bir çözüm ve daha kolay montaj ve bakım gerektirmez. Ayrıca Costum sorduğunuza göre muhtemelen ucuz Rampage ürünlerini gördünüz ki bakmayın bile o ürünlere.

Deep Cool Gammaxx L240 RGB - 581,14 TL yada Akasa Venom A20 - 478,51 TL bu ürünü alabilirsiniz. 2 üründe kaliteli F/P ürünleridir ve 2 firmada soğutma konusunda uzman firmalardır. İçiniz rahat olsun yani.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri