İşlemciye termal macun

emrebuduncar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Pcmi alalı 1.5 sene oldu işlemciye termal macun almadım ve kullanmadım pcmin termal macuna ihtiyacı olup olmadığına nerden bakacağım bide hangi marka almak gerekir macunu işlemcim i5 10400f

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Sıcaklığa göre anlaşılır. Afterburner uygulaması ile sıcaklığa bakabilirsiniz ama bu kadar sürede bence yenileme gerekir. Aşağıda ki ürün alınabilir.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
1.5 sene kesin ihtiyacı var ben MX4 kullanıyorum memnunum aşağıdaki siteden alın diğerleri sahte oluyor.2. bir görüş almadan almayın belki başka öneriler vardır.

KS

emrebuduncar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Sıcaklığa göre anlaşılır. Afterburner uygulaması ile sıcaklığa bakabilirsiniz ama bu kadar sürede bence yenileme gerekir. Aşağıda ki ürün alınabilir.

Hocam macunu işlemciye nasıl süreceğiz ben bilgisayardan anlamıyorum bilgisayarcıda yok etrafta ne yapayım sizce

1.5 sene kesin ihtiyacı var ben MX4 kullanıyorum memnunum aşağıdaki siteden alın diğerleri sahte oluyor.2. bir görüş almadan almayın belki başka öneriler vardır.
Hocam macunu işlemciye nasıl süreceğiz ben bilgisayardan anlamıyorum bilgisayarcıda yok etrafta ne yapayım sizce

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Aslında basit bir işlem. Video izleseniz yeterli. İşlemcinin fanını çıkaracaksınız macunu temizleyip çok olmayacak taşmayacak şekilde yeni macunu süreceksiniz ve fanı montajlayacaksınız.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri