İşlemciyi 5600 yapıp almam uygun olur mu ?

ELFTHEBLACK

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
47
Stokda sıkıntı var galiba ürünün. Siz bütçe ve isteklerinizi belirtin yardımcı olalım

KS

superlative

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Bütçe maks 13k . İşlemci R5 5600 olmasının istiyorum. Ekran kartı farketmez

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Psu güven vermiyor. Daha kaliteli seçenek kasa absürt fiyata eklenebiliyor.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
2 sene PowerBoost kullandım günde belki 20 kere elektrik gitti geldi banamısın demedi
Forumlar da platin sertifikalı ürününde garantisi bitmeden patladığını gördüm sizin gibi çok önerilmeyen ürünleri uzun süre sıkıntısız kullanan kişileri de. Sorun bunların yüzdesel ortalaması. Çok fazla bunlarla ilgili sorun yaşayana denk geldim Fsp ile sorun yaşayan daha az misal. Aldığı gibi bozulacak veya kullanılmayacak değil, sorun çıkarma ihtimali diğerlerine göre daha yüksek. Forumda bilgi paylaşma adına bunu belirttim.

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015
PSU gayet güvenilir giriş seviyesine göre iyi bir üniteye sahip 4 adet koruması mevcut. Kapasitörleri tayvan. PSU konusunda ilk markaya sonra modele bakılır. Mesela FSP marka olarak çok iyi ama performance serisi berbat.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
PSU gayet güvenilir giriş seviyesine göre iyi bir üniteye sahip 4 adet koruması mevcut. Kapasitörleri tayvan. PSU konusunda ilk markaya sonra modele bakılır. Mesela FSP marka olarak çok iyi ama performance serisi berbat.
Konular karıştı hocam. Psu konusunda sinerji linkindeki PowerBoost VK-G2052S 650W 80+ modeli için yazmıştım. Güven vermediğini belirtim sadece.

KS

superlative

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Agalar şuan ssd stoğu eklenmiş olarak gözüküyor. R5 5600 yaparsam 12.691 TL yapıyor. Gözümü kapatıp alıyorum

KS

superlative

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Eyvallah hocam. PSU için de tavsiyeniz var mı ?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri