İstanbul Avrupa Yakasında Bilindik Bilgisayar Tamircisi

Elweald

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
31
Arkadaşlar merhaba bilgisayarımda ufak tefek sorunlar mevcut tandığınız veya sosyal medyada bilindik bir bilgisiayaracı var mı?

KS

Elweald

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
31
Ne gibi sorunları var
bu sorun bayağıdır var bende, kasa işlemcisinde stok fan varken dereceler çok yükseldiği için kule tipi soğutucu aldım kule tipi soğutucusunu kendim monte ettim ondan sonra kasanın önünde bulunan 3 fandan sadece 1'i çalışmaya başladı yani 2'si devre dışı oldu sorun bu. Ek olarak kasa içi kablo düzenlemesi istiyorum,temizliğini istiyorum çok beceremediğim için kablolar çirkin duruyor. ve kasanın dış camının vidası içine kaçtı onuda bulamaıyorum

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,294
bu sorun bayağıdır var bende, kasa işlemcisinde stok fan varken dereceler çok yükseldiği için kule tipi soğutucu aldım kule tipi soğutucusunu kendim monte ettim ondan sonra kasanın önünde bulunan 3 fandan sadece 1'i çalışmaya başladı yani 2'si devre dışı oldu sorun bu. Ek olarak kasa içi kablo düzenlemesi istiyorum,temizliğini istiyorum çok beceremediğim için kablolar çirkin duruyor. ve kasanın dış camının vidası içine kaçtı onuda bulamaıyorum
Bu gibi işler için destek veriyorum sıkıntı yok ama ücretli olarak yapıyorum ücret bilgisi için iletişim bölümünden Instagram dan yazabilirsin

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri