İstanbulda Düzgün Montaj Yapan Güvenilir Bilgisayarcı Lazım.

Project Gnar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Hocam bana düzgün montajlama yapıcak (kablolarını düzgün bir şekilde bağlayıp teslim edecek) detaylık temizlik yapıcak ve detaylı donanım sağlamlık kontrolü yapacak (stres testi gibi) bir bilgisayarcı lazım. Bunların yanında parası verilip kaliteli termal macunda sürmesini isteyecem ama güvenecek bir bilgisayarcı bulamıyorum. En son götürdüğüm bilgisayarcı ekran kartımı çalmıştı bu yüzden bana güvenilir bilgisayarcı lazımdır. Önerilerinizi beklerim

Erol

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
89
muhtemelen bu işlerden anlayan bir arkadaşın illa vardır beraber de yapabiliriniz, eğer yoksa da kurumsal bir yere götürmeni öneririm

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,113
Hocam bana düzgün montajlama yapıcak (kablolarını düzgün bir şekilde bağlayıp teslim edecek) detaylık temizlik yapıcak ve detaylı donanım sağlamlık kontrolü yapacak (stres testi gibi) bir bilgisayarcı lazım. Bunların yanında parası verilip kaliteli termal macunda sürmesini isteyecem ama güvenecek bir bilgisayarcı bulamıyorum. En son götürdüğüm bilgisayarcı ekran kartımı çalmıştı bu yüzden bana güvenilir bilgisayarcı lazımdır. Önerilerinizi beklerim
Ucrete tabi sekilde @Kürşat Kütükçü hocam var

Kürşat Kütükçü

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,224
Arkadaşım size ulaşmayı deniyo ama engellemişsiniz. İsmi offdaystart engelini kaldırırsanız sevinirim
Yok öyle bir şey asla yapmam emin misiniz

Arkadaşım size ulaşmayı deniyo ama engellemişsiniz. İsmi offdaystart engelini kaldırırsanız sevinirim
Hatta biri ile görüşüyorum forumdan başka bişey olmasın

Tamamdır kabul ettim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri