İtopya Bayram Fırsatları !!!

Atalayq

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
420
Hocam 2-3 Ürün dışında gerçekten bişey yok. Eski indirimleri özledik ne alacağımızı şaşırıp çoğu şeyi alamadığımıza üzülüyorduk.

Rakurai

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
KS

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Hocam 2-3 Ürün dışında gerçekten bişey yok. Eski indirimleri özledik ne alacağımızı şaşırıp çoğu şeyi alamadığımıza üzülüyorduk.
Çoğu ekipman odaklı ama güzel indirimler var çoğu bileşende. Ekran kartı odaklı daha çok indirim sayılabilecekler.

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Bu fiyata ROG 3070 TI ile neredeyse başa baş giden bir ekran kartı kaçmaz :) Uğurum paylaşım için teşekkürler. Rog 3070 tı vs Evga ftw3 ultra 3070 karşılaştırmasını kanalımdan izleyebilirsiniz.

KS

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Bu fiyata ROG 3070 TI ile neredeyse başa baş giden bir ekran kartı kaçmaz :) Uğurum paylaşım için teşekkürler. Rog 3070 tı vs Evga ftw3 ultra 3070 karşılaştırmasını kanalımdan izleyebilirsiniz.
ASUS ROG ailesi çok sıkıntılı ya. Ben bu ASUS markasının ürünlerinden mining yapan bir akrabam var onun deneyimlerine bakarak soğudum. Adamlar bir kart termal pad eklemeyi bile unutmuşlardı. :D Bellekler çok ısınıyor diyordu ve stabil çalışmıyor diyordu. PALIT GAMEROCK 3000 serisi piyasadaki en stabil en az ısıyla ve en kaliteli yapıya sahip kartlardan birisiymiş. Bu EVGA modeli de öyle. Şimdi insanlar "Mining" yapmayacağız kartta bu verdiğin bilgiler, bizi ilgilendirmez demesin. Kartın yük altında neler yapabildiğiniz görüyoruz bir nevi.

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
ASUS ROG ailesi çok sıkıntılı ya. Ben bu ASUS markasının ürünlerinden mining yapan bir akrabam var onun deneyimlerine bakarak soğudum. Adamlar bir kart termal pad eklemeyi bile unutmuşlardı. :D Bellekler çok ısınıyor diyordu ve stabil çalışmıyor diyordu. PALIT GAMEROCK 3000 serisi piyasadaki en stabil en az ısıyla ve en kaliteli yapıya sahip kartlardan birisiymiş. Bu EVGA modeli de öyle. Şimdi insanlar "Mining" yapmayacağız kartta bu verdiğin bilgiler, bizi ilgilendirmez demesin. Kartın yük altında neler yapabildiğiniz görüyoruz bir nevi.
Kesinlikle katılıyorum son cümlene . Daha önce de konuşmuştuk senle GAMEROCK kartlar çok başka , ROG kısmına gelince , çok güzel bir algısı var , görüntüsü var , reklam bütçesi çok büyük , incelemelere baksan her zaman en iyisi fakat gerçekler bu şekilde değil. Evet clock speed i daha fazla , evet malzeme kalitesi iyi , fakat oyun içi durum böyle değil . TUF vs ROG yaptığımızda üst seviyede arada 5 k- 6 k fark oluyor , bırakalım 5-6 k farkı 2 k fark bile fazla . Tabi bu anlattıklarımı başka yerde görseler linçlerler. Muhtemelen çocukluk anılarımdan dolayı ilk ekran kartı tercihim EVGA olur fakat , eğer opsiyonum varsa GAMEROCK bir başka , Umarım rog 3000 serisinde yaptığı hataları 4000 serisinde yapmaz ve 2000 serisinde yapmış olduğu gibi , emin ve sağlam adımlar atar.

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Bu mesajıma alıntı yapıyorum , başlığı tam okumamışım , Evga FTW3 Ultra 3070 neredeyse ROG 3070TI performansı veriyor , bu kart eminim ki ROG 3070TI ı ezer geçer , ben üstteki mesajımda 3070 sanmıştım . Kaçırmayın...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri