Soru İtopya Hazır Sistem Kaç Günde Gelir?

iefe6060

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
10
Merhabalar dün akşam saat 10 gibi siparişini verdim sipariş hazırlanıyor diye gösteriyor İstanbul Pendikte oturuyorum Yakında Kartal Outlet şubesi var ordan mı kargo yola çıkar bilemiyorum ama birde kargo geldiğinde ben okulda olurum büyük ihitmalle ve UPS kargo mu kullanılıyor kargo firması seçtirmediler Hasarlı gelme durumu çok yaygın mı itopya da?

furkandemirci

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
39
Merhabalar dün akşam saat 10 gibi siparişini verdim sipariş hazırlanıyor diye gösteriyor İstanbul Pendikte oturuyorum Yakında Kartal Outlet şubesi var ordan mı kargo yola çıkar bilemiyorum ama birde kargo geldiğinde ben okulda olurum büyük ihitmalle ve UPS kargo mu kullanılıyor kargo firması seçtirmediler Hasarlı gelme durumu çok yaygın mı itopya da?
merhaba hocam kartalda sadece teşhir ürünleri var dün söylediğin için bugün işleme alırlar ama salı gibi gelir diye düşünüyorum. UPS kullanacaklarını sanmıyorum istanbul içi yurt içi veya kolay gelsin en hızlı getirdiği için bu ikisinden birisi ile gelir. kırık dökük gelmez gelse bile itopya şuan en güvenilir bilişim mağazası anında değişim sağlarlar. sisteminiz hayırlı olsun

ardateo

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
857
hocamın bahsettiği gibi bi sorun olmaz acaba aldığınız sistemin linkini atarmısınız

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Bugün yarın hazırlarlar pazartesi kargoya verilir salı çarşamba gelir en erken

furkandemirci

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
39
hocamın bahsettiği gibi bi sorun olmaz acaba aldığınız sistemin linkini atarmısınız
hocam inno3d'den memnun musunuz? yeni çıktı 4070 ler ama ne kadar süredir kullanıyorsunuz? yakın zamanda kartı yenileyeceğim ona göre bir sistem aldım bütçem yetmedi 4070ti veya 4080 düşünüyorum marka karmaşası içindeyim

ardateo

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
857
hocam inno3d'den memnun musunuz? yeni çıktı 4070 ler ama ne kadar süredir kullanıyorsunuz? yakın zamanda kartı yenileyeceğim ona göre bir sistem aldım bütçem yetmedi 4070ti veya 4080 düşünüyorum marka karmaşası içindeyim
Hocam aldığımda bende tereddüte düşmüştüm fakat 2k ultrada 4 saat bf5 ve rdr2 oynadım 66 derecenin üstünü görmedim oyun sonras bir arkadaş sorduğu için üstüne bide stress testi yaptım 73 dereceyi geçmedi kasamın hava akışının iyi olmamasına rağmen

Hocam thermaltake yaptım kasayı 12ye denk geldi
hocam neden rx6600 bakmadınız acaba

KS

iefe6060

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
10
Bugün yarın hazırlarlar pazartesi kargoya verilir salı çarşamba gelir en erken
Hocam kargo da sık sık karşılaşılan sorunlar oluyor mu sıkıntı çıkar mı

Hocam aldığımda bende tereddüte düşmüştüm fakat 2k ultrada 4 saat bf5 ve rdr2 oynadım 66 derecenin üstünü görmedim oyun sonras bir arkadaş sorduğu için üstüne bide stress testi yaptım 73 dereceyi geçmedi kasamın hava akışının iyi olmamasına rağmen

hocam neden rx6600 bakmadınız acaba
Hocam kronik hatalar crash wattman hataları ve amdnin driver yazılım sorunlarıyla başa çıkabilecek onu kaldırabilcek biri değilim kafam rahat oldun diye nvidia aldım sıkıntı çıkmaz umarım

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Hocam thermaltake yaptım kasayı 12ye denk geldi
Hocam imkan varsa şöyle bişey tavsiye edeyim. Yarın cumartesi günü donanım arşivi beklentisi çok yüksek bir F/P hazır sistem satışa sunacak. Tahminimce rtx3060 li ve i5.12nesil ya da ryzen 5 5600 olacak. Fiyat performansin krali olacak dedi. Fiyat olarakta 12-13k bandında olabilir. Bunların hepsi tahmin tabikide ama inanılmaz bişey olacak hatta kendiside bir tane sipariş vereceğini söyledi. Yarın onu takip etmeniz ve aklınıza yatarsa ondan alabilirseniz alın hangisi daha mantikliysa alın gerekirse itopyayi iptal edin.

KS

iefe6060

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
10
Hocam imkan varsa şöyle bişey tavsiye edeyim. Yarın cumartesi günü donanım arşivi beklentisi çok yüksek bir F/P hazır sistem satışa sunacak. Tahminimce rtx3060 li ve i5.12nesil ya da ryzen 5 5600 olacak. Fiyat performansin krali olacak dedi. Fiyat olarakta 12-13k bandında olabilir. Bunların hepsi tahmin tabikide ama inanılmaz bişey olacak hatta kendiside bir tane sipariş vereceğini söyledi. Yarın onu takip etmeniz ve aklınıza yatarsa ondan alabilirseniz alın hangisi daha mantikliysa alın gerekirse itopyayi iptal edin.
Hocam ona yetişebilceğimi sanmıyorum yarım saate kalmadan biter

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892

Hocam ona yetişebilceğimi sanmıyorum yarım saate kalmadan biter
Hocam ilk inceleme videosu geliyor genelde akşam 6-7 gibi atıyor inceleme videosundan 1 saat sonra satın alma linkini ekliyor video altına. Ben kesinlikle bakacağım eğer denildiği gibiyse almayı düşünüyorum. Elimde ki kasayı sonra satarım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri