itopya kargo takip

eneszgul

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
dün bir ürün sipariş ettim bolt kargo ile geliyor sipariş detayına girdiğim zaman siparişim neredeye tıklıyorum bolt kargo sitesine yönlendiriyor bilgilerimi istiyor doğru yazmama rağmen "bilgilerinizin doğru olduğundan emin olun" diyor en az 10 kez denedim ve evden çıkmalıyım ne yapcağımı bilmiyorum itopyadan takip kodu öğrenebiliyor muyuz

dün bir ürün sipariş ettim bolt kargo ile geliyor sipariş detayına girdiğim zaman siparişim neredeye tıklıyorum bolt kargo sitesine yönlendiriyor bilgilerimi istiyor doğru yazmama rağmen "bilgilerinizin doğru olduğundan emin olun" diyor en az 10 kez denedim ve evden çıkmalıyım ne yapcağımı bilmiyorum itopyadan takip kodu öğrenebiliyor muyuz
sanırsam kargo takip numarası uzantıda yanlış ya da eksik çıkıyor 7 haneli...

Son düzenleme:

Eino Kalevi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
kanka bnmkide netkargo ile geliyor. onlarında sitede gönderiyi henüz almadık yazıyor ama gönderi onlarda. bu tarz kargo şirketleri normal şirketler gibi değil zaman alıyor sisteme işlemesi. biraz beklemeni tavsiye ederim. dilersen kargo şirketini arayabilirsin. en azından için rahatlar

Jevons

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
ben şanslıydım sanırım bu tür firmalarla uğraşmadım itopyadan verdiğim sipariş mng kargo ile geldi

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri