Çözüldü İtopya Stok Bitmeden Hemen Önce Aldığım Pc Gelirmi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SuchFlare

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Merhaba, 1 hafta önce yayınlanan PCH-ATTACK adlı bilgisayarı dün sipariş ettim ancak ben sipariş ettikten kısa süre stok bitti bilgisayarın gönderilmesinde bir sorun olur mu ilk defa bir masaüstü bilgisayar alıyorum ve PH tanıttığı için güvenerek aldım ancak yine de merak etmiyor değilim cevap yazarsanız sevinirim.
1657901735835.png

Moderatörün son düzenlenenleri:

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,138
Merhaba, 1 hafta önce yayınlanan PCH-ATTACK adlı bilgisayarı dün sipariş ettim ancak ben sipariş ettikten kısa süre stok bitti bilgisayarın gönderilmesinde bir sorun olur mu ilk defa bir masaüstü bilgisayar alıyorum ve PH tanıttığı için güvenerek aldım ancak yine de merak etmiyor değilim cevap yazarsanız sevinirim.Ekli dosyayı görüntüle 3066
Siparişi vermişsiniz göndermeme ihtimalleri yok.

Murda

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Merhaba, 1 hafta önce yayınlanan PCH-ATTACK adlı bilgisayarı dün sipariş ettim ancak ben sipariş ettikten kısa süre stok bitti bilgisayarın gönderilmesinde bir sorun olur mu ilk defa bir masaüstü bilgisayar alıyorum ve PH tanıttığı için güvenerek aldım ancak yine de merak etmiyor değilim cevap yazarsanız sevinirim.Ekli dosyayı görüntüle 3066
İş günü olmadığı içindir o. 9 günlük resmi tatil var. Ben de PCH-Attack cihazımı bekliyorum. Sipariş verilmiş. Gönderilmemesi gibi bir durum söz konusu olmaz.

hfnzna2.jpg

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
134
gelir hocam niye gelmesin .d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri