Çözüldü itopya SYSTEM-1660 SUPER adlı hazır sistem nasıl

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ekrem durustoglu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Evet arkadaşlar bugun itopya magazasına giderek bu sistemi 8999 tl ye aldım nasıldır evet kasanın psusu kötü ama sizin düşünceleriniz nelerdir iyi yapmışmıyımdır ?

ShizzLe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Sistemi aldıysanız üzerine konuşacak çok bir şey yok gibi. Hayırlı olsun iyi fiyat güzel sistem.

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
912
Hocam almışsınız bu saatte sonra şu şöyle bu böyle demek doğru olmaz. Lâkin sorduğunuz için söylüyorum powerboost psu piyasada cok iyi bilinen bir model değil sıkıntılı

KS

ekrem durustoglu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Hocam almışsınız bu saatte sonra şu şöyle bu böyle demek doğru olmaz. Lâkin sorduğunuz için söylüyorum powerboost psu piyasada cok iyi bilinen bir model değil sıkıntılı
peki hocam bu kasaya uygun kaliteli bir psu önerirmisiniz param olunca degistereyim

KS

ekrem durustoglu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
elimden geldigi kadar hızlı degistiricem ama pc şöle bi 6 ay fln dayanamazmı

Buraqq

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
336
Evet arkadaşlar bugun itopya magazasına giderek bu sistemi 8999 tl ye aldım nasıldır evet kasanın psusu kötü ama sizin düşünceleriniz nelerdir iyi yapmışmıyımdır ?
Çok kötü fiyat değil tatmin eder illaki ama düşük fiyatlar 2060 f/p gördüğümüz için üzülüyoruz, arkadaşların dedikleri gibi en kısa zamanda psuyu değiştirmeni öneririm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri