İtopya'dan Sistem Aldım Sorun Çıkarsa Ne Yapayım?

samed_babur

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Merhaba arkadaşlar,

İtopya'dan sistem aldım. Sistem elime geçtiğinde eğer bir sorunu varsa nasıl bir önlem almalıyım?

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
İtopyadan sistem aldım sistem elime geçtiğinde eğer bir sorunu varsa nasıl bir önlem almalıyım.
Hocam önce kargo gelince bakın kutu hasarlı mı hasarlı ise tutanak tutturun eğer kutu düzgünse alın videoya çekerek kutuyu açmaya başlayın bir sorun çıkarsa video ile beraber teknik servise gönderin

Berking

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
312
Video çekerek kutuyu kesin açın benim cooler master td500 camım kırık gelmişti.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Yukarıda denilenleri uyguladınız bir sorun yok ama sistem açıldıktan sonra sorun çıkarıyorsa direk İtopya ile iletişime geçin zaten sistem yeni olduğundan geri kargolamanızı isterler.

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Yukarıda denilenleri uyguladınız bir sorun yok ama sistem açıldıktan sonra sorun çıkarıyorsa direk İtopya ile iletişime geçin zaten sistem yeni olduğundan geri kargolamanızı isterler.
Hocam kargocular ellerinden gelse apartman girişinde kargoyu bana atıp gidecekler direkt isim söyleyip verip gidiyorlar.

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Hiç umursamıyorlar. Kargocu gelmişti ben kapıda bekliyordum verdi gitti direk. Belki başkası açtı kapıyı.
Yani ve mesela sallıyorum sipariş verenin adı Abdülkerim kargocu kapıya gelip Abdülkerim mi diyor evet deyince gidiyor kötü niyetli insan buna onun olmasa da evet der.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Yani ve mesela sallıyorum sipariş verenin adı Abdülkerim kargocu kapıya gelip Abdülkerim mi diyor evet deyince gidiyor kötü niyetli insan buna onun olmasa da evet der.
Arada TC kimlik no soranlar oluyor. Annemin adına alıyorum kapıyı ben açınca adın ne diyor TC kimlik no soruyor gidiyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri