Itopya'ya ulaşamıyorum

shoroV

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25
Telefondan aradım maile yönlendirdiler mail attım cevap bile vermediler o kadar para dönüyor ortalarda bu adamlar neden işini ciddiye almıyor

İtopyadan aldığım sistem dün elime ulaştı (Modart M7) İlk geldiğinde kabloları bağladım mavi ekran verdi tekrar başlattım bu sefer vermedi içinde windows kuruluydu sildim baştan yükledim kurulum bitince oyunlara geldi sıra csgo için almıştım pcyi ama csde 10 dakika falan oynadıktan sonra ekran aniden donuyor masaüstüne atıyor ve "Sisteminizde bir sürücü zaman aşımı meydana geldiğini tespit ettik" hatasını almaya başladım hatanın ardı arkası kesilmedi her açtığımda aynı hata inanın internette varolan her çözümü denedim ama hala aynı hiçbişey değişmedi driverlerin her türlüsünü denedim her driverden önce ddu ile temizledim pc yi 2 3 kez format attım smart access memory i açtım hiçbiri 5 para etmedi hala aynı hata aynı hata dedim en iyisini satıcı bilir aradım adamlar e posta at diyor atıyorum cevap vermiyor yemin ederim paramızla rezil oluyoruz.

Çözüm önerisi olan varsa bekliyorum ve Eğer bir itopya çalışanı yetkilisi bunu okuyorsa lütfen benimle iletişime geçin şu şeyi iade etmek istiyorum burnumdan getirdi valla 7 yıldır pc almak için uğraş dur alınca da böyle sıkıntı olsun ayıptır günahtır ya babamın yüzüne bakamıyorum

KS

shoroV

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25
Ekran Görüntüsü (2).png

Furkantracia

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
14