JBL Tune 500bt Bluetooth Sorunu

Fearless

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Öncelikle selamın aleyküm konuyu nerde açacağımı bilemeyip burda açtım yanlışım varsa kusuruma bakmayın

İki gün önce JBL Tune 500 bt aldım Telefonda çok rahat çalışıyor açar açmaz bağlanıyor falan ama bilgisayarda bağlanmak istediğimde bilgisayar bluetooth cihazlarını tararken kulaklığı görmüyor ne yaparsam yapayım düzelmiyor var mı çözümü bu sorunun ?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Kulaklığın Bluetooth versiyonu 4.1 aynı anda kullanılabilir limit sadece 1 cihaz ile sınırlı. Bağlı cihazdan bağlantıyı sökün ve tekrar deneyin.

furkanuz01

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
iyi günler, açma düğmesine basılı tutuyorum ışık yanıyor ama maalesef bluetooth'ta gözükmüyor başka telefonlardada öyle önceden bağlıydı bağlanamadı yazıyordu sonra unut yapıp tekrardan bağlanayım dedim bu sefer hiç gözükmemeye başladı yardımcı olur musunuz sadece 2 cihaza bağlıydı ondan çıkışı yaptım ama hala aynısını yapıyor

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Konu sahibi siz değilsiniz lütfen ayrı konu açın buradan ilerlemek doğru değil. Ön bir bilgi vereyim, ürününüz BT 5 değilse aynı anda 2 cihaza bağlanamaz ki birisini devre dışı bırakmışsınız zaten halen daha bağlantı sorunu varsa tüm cihazlardan kulaklığı önce silin sonra tekrar bağlantı yapın. Konu devamı için yeni konu açın.

Mert Can

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
öncelikle s.a arkadaşlar . Jbl t500bt kulaklığım açıkıyor ve  beyaz ışık yanıyoe ama hiçbir aygıtta görünmüyor. Açıldıktan sonra beyaz ışık yanıyor kapatmaya çalışınca kısa basıp bırakınca tekrar beyaz ışık yanıyor çok uzun basınca mavi ışık yanıp sönüyor . Mavi ışıktan sonra da bt görünmüyor ve basılı tutunca kapanıyoe lütfen bilen varsa sorun çözümünü yardımcı olsun...

Emirckt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam bütün cihazlardan nasıl silicez bi anlatır mısın ne zamandır yapamadım 
ugur.gozaydin' Alıntı:
Konu sahibi siz değilsiniz lütfen ayrı konu açın buradan ilerlemek doğru değil. Ön bir bilgi vereyim, ürününüz BT 5 değilse aynı anda 2 cihaza bağlanamaz ki birisini devre dışı bırakmışsınız zaten halen daha bağlantı sorunu varsa tüm cihazlardan kulaklığı önce silin sonra tekrar bağlantı yapın. Konu devamı için yeni konu açın.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri