Kablonet Tarife Önerisi

Suspus

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
Merhabalar,

Şu an kullanmakta olduğum Superbox'in sınırsız paketine 260TL veriyoruz altyapı olmadığı için.

TurkNet, Türk Telekom gibi sitelerde altyapı sorguladigimda altyapı yok diyor ama Kablonet'de binanizda VDSL altyapısı bulunmaktadır diyor GIBIRNet'in destek bölümüne yazdım, neden sizde ve diğer sitelerde altyapı yok diyor ama Kablonet de var diyor diye. Bana biz Türk Telekom'un altyapısını kullanıyoruz Kablonet kendi altyapısını kullanıyor dediler.

260TL nedir ya şu an mobil cihazimda 4 5 Mbps download 6 7 Mbps upload alıyorum verdigim fiyat çok fazla o yüzden Kablonet'e geçmeyi düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Moderatörün son düzenlenenleri:

soruxcevap

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kablonetin modemine kötü demek bile iltifat kalır. Süperonline dan geçtim wifi yerine mobil kullanıyorum.

Bende 100 güldüren kampanyası var. Kablo bağlantım çok iyi 95 100 falan geliyor. Haberin olsun

KS

Suspus

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
Kablonetin modemine kötü demek bile iltifat kalır. Süperonline dan geçtim wifi yerine mobil kullanıyorum.

Bende 100 güldüren kampanyası var. Kablo bağlantım çok iyi 95 100 falan geliyor. Haberin olsun
Anlamadim memnunmusun degilmisin. Bizim altyapıda vdsl 100mbps destekliyor almalimiyim ve sen e kadar veriyorsun?

soruxcevap

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Anlamadim memnunmusun degilmisin. Bizim altyapıda vdsl 100mbps destekliyor almalimiyim ve sen e kadar veriyorsun?
ben 110 veriyorum şuan. Wifi olarak berbat kesinlikle modemi değiştirmen lazım.
Onun harici altyapı güzel, 100 mbps paketim ve 100 alabiliyorum kablolu bağlantıda.

Modemden memnun değilim, altyapıdan memnunum

KS

Suspus

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
ben 110 veriyorum şuan. Wifi olarak berbat kesinlikle modemi değiştirmen lazım.
Onun harici altyapı güzel, 100 mbps paketim ve 100 alabiliyorum kablolu bağlantıda.

Modemden memnun değilim, altyapıdan memnunum
Peki teşekkürler

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri