Kablosuz Klavye ve Mouse tavsiyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lsengul

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar;
Oğluma karne hediyesi olarak kablosuz oyun mouse ve klavyesi satın almak istiyorum yaşı küçük muhtemelen çok dikkatli kullanmayacak bu nedenle uygun fiyatlı ve ışıklı kablosuz klavye mouse seti tavsiye edebilirmisiniz? şimdiden teşekkürederim

KS

lsengul

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
100-150 olur daha da ucuz olursa oda olabilir dediğim gibi kıymet bilmeyecek ışıklı vs olsa olur kablosuz olmasını da laptop un usb çıkışlarının dolu olmasından dolayı istiyorum teşekkürler

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Kablosuz ürünlerde de USB alıcısı oluyor bu yüzden yine bir USB soketine ihtiyacınız olacak. USB alıcısı olmayıp kablosuz olan ürünler pahalı oluyor. Ben size kablolu ürünleri aşağıya bırakıyorum eğer kablosuz olacaksa dediğim gibi bir USB soketine ihtiyacınız var Enes Hocamızın önerdiği ürününü alabilirsiniz. Eğer USB sıkıntınız varsa bir çoğaltıcı kullanabilirsiniz. 

Madem sağlam olacak + Işıklı olacak, metal kasa daha mantıklı olur. 

Kablolu Set (Metal Kasa);
Everest Rampage KM-RX8 Usb Gökkuşağı Zemin Aydınlatmalı Q Standart Klavye + Mouse Set - 133,88 TL

Hiper Logos V40 Gaming USB Klavye + Mouse Set - 105,90 TL

Kablolu ayrı ayrı (Metal Kasa değil ancak daha uzun ömürlü olacaktır); Bu ürünlerin markaları diğerlerinden daha iyiler kablolu alırsanız bunları tercih edebilirsiniz.
Logitech G103 Oyuncu Klavye (920-005205) - 69,88 TL

Gamepower Spectre Gaming Optik Mouse Usb - Siyah - 79,90 TL

USB Çoklayıcı; İsterseniz.
S-Link Sl-U308 4 Port Usb 3.0 Usb Hub - 54,99 TL

Dark Connect Master 4 Port USB 3.0 USB Hub Çoklayıcı (DK-AC-USB341) - 49,90 TL

Techsmart 4 Port Mını Usb Hub + 1 Mt Kablolu - 17,90 TL

KS

lsengul

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Süpersiniz çok teşekkür ederim zamanınızı ayırıp tek tek yazmışsınız mutlaka bunları inceleyip birisini tercih edicem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri