Kablosuz Mouse Almak Istiyorum

emreayn07

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Bütçe 2ila 5bin arasında olabilir hangi mouseyi önerirsiniz bundan önce steelseries aerox 5 düşünmüştüm ondan daha kullanışlı olanlar var mıdır. Altınada güzel bi mousepad almak istiyorum yardımcı olur musunuz ?

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
991
Bütçe 2ila 5bin arasında olabilir hangi mouseyi önerirsiniz bundan önce steelseries aerox 5 düşünmüştüm ondan daha kullanışlı olanlar var mıdır. Altınada güzel bi mousepad almak istiyorum yardımcı olur musunuz ?
Mousepad dahil mi bütçeye ? Tutuş şekliniz nedir ? Aerox 5 kullandınız mı uyuyor mu elinize ?

KS

emreayn07

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Mousepad dahil mi bütçeye ? Tutuş şekliniz nedir ? Aerox 5 kullandınız mı uyuyor mu elinize ?
mousepad dahil değil bütçeye onada 1ila2 bin lira ayırabilirim.Aerox 5 hiç denemedim fakat elim normal insanlara göre biraz büyük o yüzden de emin olamadım tutuş şeklim claw grip

hocam yalan yok ilk defa gördüm bu fareyi iyi gibi duruyor. razer deathadder v3pro ile kıyaslayınca daha mı düşük kalır çünkü razerada aklım kayıyor

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
991
mousepad dahil değil bütçeye onada 1ila2 bin lira ayırabilirim.Aerox 5 hiç denemedim fakat elim normal insanlara göre biraz büyük o yüzden de emin olamadım
O zaman beast x + şu mousepadlere bakabiliriz isterseniz
Beast x de stok sorunu var maalesef sadece 1 rengi var ve 5.5k fiyatı var. Çıkamıyorsanız lamzu da bakılabilir diyeceğim ama tüm stoklar tükenmiş maalesef. Atılan fantech de olabilir.

Teblion

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
116
mousepad dahil değil bütçeye onada 1ila2 bin lira ayırabilirim.Aerox 5 hiç denemedim fakat elim normal insanlara göre biraz büyük o yüzden de emin olamadım tutuş şeklim claw grip

hocam yalan yok ilk defa gördüm bu fareyi iyi gibi duruyor. razer deathadder v3pro ile kıyaslayınca daha mı düşük kalır çünkü razerada aklım kayıyor
yani eğer profesyonel bir e sporcu ya da yerel turnuvalarda derece yapma hedefiniz yoksa porge'nin 90x40 mousepadlerini alıp geçebilirsiniz ayrıca mouse olarak eğer f/p ye önem veriyorsanız bu konudaki diğer arkadaşların önerdiler mouselara bakabilirsiniz

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri