Kafama Takılan Ufak Bur Soru

AlihanMzk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1

Ben bu laptop u almayı düşünüyorum ama kafama takılan bir soru var amd ryzen 5500u ile rtx3050 dar boğaz yaparmı merak ettim sizce bu fiyata alınırmı

thebigbadboy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6

Ben bu laptop u almayı düşünüyorum ama kafama takılan bir soru var amd ryzen 5500u ile rtx3050 dar boğaz yaparmı merak ettim sizce bu fiyata alınırmı
aynısını aldım kullanıyorum, 2 hafta oldu, her oyunda minimum 75 fps, high olarak alıyorum, AC Unity, CS Go, Valorant, Total War Atilla, BF5 denedim, sorun yaşamadım, yaşatmazda şahsen, ram miktarı önemli 32 GB dual channel tavsiye ederim, içindeki ssd gayet iyi değerlere sahip.

thebigbadboy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Birçok oyun için iş yapacak bir işlemcisi var fakat apu işlemci olduğu için ve ram de paylaşımlı olduğu için çok zayıf kalacaktır. Muhtemelen bilgisayarda 4gb onboard 4gb de harici olarak ram. Bilgisayarı satın alırken ürünle birlikte uyumluluğunu araştırıp 8 ya da 16gb bir ram alabilirsiniz. Bu şekilde 12gb ya da 20gb raminiz olmuş olur. Onun dışında içinden çıkan rami de satabilirsiniz.
bilgisayarda çift kanal ram takma slotu var, 4 GB onboard 3050 RTX ekran kartı var, Soğutucuları güçlü, altına bir fan ile rahat kasmadan, yanmadan oyun oynatıyor, sıcaklığı abartıya çıkmıyor, hızlı şarjı ve uzun süre kullanım sağlıyor, çift 16 GB + 16 GB takılabiliyor yada maks 64 yapılabiliyor. bilgi vermek istedim.

mertyegin57

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
bilgisayarda çift kanal ram takma slotu var, 4 GB onboard 3050 RTX ekran kartı var, Soğutucuları güçlü, altına bir fan ile rahat kasmadan, yanmadan oyun oynatıyor, sıcaklığı abartıya çıkmıyor, hızlı şarjı ve uzun süre kullanım sağlıyor, çift 16 GB + 16 GB takılabiliyor yada maks 64 yapılabiliyor. bilgi vermek istedim.
Hocam ben apu işlemci sandım, ekran kartını görmedim, yorumu dikkate almayın .d

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri