Çözüldü Kaliteli Rgb Mouse Arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KS

kadir cann

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
KS

kadir cann

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Bu var cok iyi

Bak buda beyaz
hocam cok pahalı ya asıyo benı

Bu var cok iyi

Bak buda beyaz
sıze gore hangısı daha ıyı

Immanuel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
Hocam gel şu faredeki rgb sevdandan vazgeç 😂 zaten avcundayken rgb leri görmeyeceksin kasanın içini klavyeni rgb ile doldurursun 😂

KS

kadir cann

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Hocam gel şu faredeki rgb sevdandan vazgeç 😂 zaten avcundayken rgb leri görmeyeceksin kasanın içini klavyeni rgb ile doldurursun 😂
klavye haylou pudıng tuslu full rgb hocam zaten herseyım rgb oda rgb olsun ıstemıstım

kasanında heryerı rgb rgb kontrolcu bıle rgb :D DFJKHDGJKFHGHJ

HANGISINI ALAYIM O HALDE

Immanuel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
Hocam iyi düşünüyorsun da ışık sevdasına mermilerin gitmeyecek sonra 😂 moderatör hocamın önerdikleri gayet iyi, faredeki ışığı görmen için fareyi tutmaman gerekiyor rgb modellerde öyle kasadaki gibi olmuyor marka sembolünü ışıklandırıyor aslına bakarsan olmasa da olur yani klavyeyi bilmiyorum bakacağım şimdi benimde ihtiyacım var 😂 sen gel rgb yi salla fare için emin ol adam vurduğunda daha çok mutlu olursun kasandaki klavyendeki rgblerden farenin üstüne felan yansır zaten ışıklı gibi gözükür 😂

KS

kadir cann

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Hocam iyi düşünüyorsun da ışık sevdasına mermilerin gitmeyecek sonra 😂 moderatör hocamın önerdikleri gayet iyi, faredeki ışığı görmen için fareyi tutmaman gerekiyor rgb modellerde öyle kasadaki gibi olmuyor marka sembolünü ışıklandırıyor aslına bakarsan olmasa da olur yani klavyeyi bilmiyorum bakacağım şimdi benimde ihtiyacım var 😂 sen gel rgb yi salla fare için emin ol adam vurduğunda daha çok mutlu olursun kasandaki klavyendeki rgblerden farenin üstüne felan yansır zaten ışıklı gibi gözükür 😂
hocam klavyem rampage ghost bakabılırsın 1 senedır kullanıyorum gayet guzel mekanık bıde fantech helıos 2 mı alayım

Immanuel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
hocam klavyem rampage ghost bakabılırsın 1 senedır kullanıyorum gayet guzel mekanık bıde fantech helıos 2 mı alayım
Bana mantıklı geldi yorumlarına baktım satın alanan kullananların esneme gıcırdama vs yok skatezleri çok iyi felan demişler bütçene göre tarafını seç hocam bence alınabilir

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,125

Ekli dosyalar

• 1719693983615.png
    1719693983615.png
    52.7 KB · Görüntüleme: 2
KS

kadir cann

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Bana mantıklı geldi yorumlarına baktım satın alanan kullananların esneme gıcırdama vs yok skatezleri çok iyi felan demişler bütçene göre tarafını seç hocam bence alınabilir
hocam nınjutso da ıyı hosta cok pahalı geldı bana neredeyse 4 k fantec helıos 2 ıle 2 pro arasında cok fark varmı bırde bu mousenın satıldıgı sıte guvenlımı hıc duymadım wraıth

Tutuş şeklin ve max bütçen nedir ?
palm

hocam nınjutso da ıyı hosta cok pahalı geldı bana neredeyse 4 k fantec helıos 2 ıle 2 pro arasında cok fark varmı bırde bu mousenın satıldıgı sıte guvenlımı hıc duymadım wraıth

palm
2-3k arası

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,125

palm

2-3k arası
Bütçe varsa helios 2 pro
Bütçe çıkmıyorsa normal helios da olabilir. Veya elin büyükse G3A da olabilir
Ürünü 3000TL ye alıyorsun, 1000TL asus geri ödemesiyle 2000 e geliyor. Pek tercih edeceğim bir model değil ağırlık ve boyut büyüklüğü konusunda, elin çok büyükse bakılabilir tabii.

KS

kadir cann

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Bütçe varsa helios 2 pro
Ürünü 3000TL ye alıyorsun, 1000TL asus geri ödemesiyle 2000 e geliyor. Pek tercih edeceğim bir model değil ağırlık ve boyut büyüklüğü konusunda, elin çok büyükse bakılabilir tabii.
yok elım buyuk deıl

Bütçe varsa helios 2 pro
helıos 2 ve 2pro arasında cok fark varmı bıde ben beyaz olmasın ıstıyorum klavye beyaz cunku

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

• Son mesajlar

Geri