Kaliteli USB HUB (çoğaltıcı) önerisi

morcikolata

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Forumda çok gezindim ama hiç denk gelemedim. Kaliteli, 2-3 girişi kullandığımda sorunsuz çalışacak bir usb çoğaltıcı arıyorum. Laptop kullandığım için usb girişleri yetişmiyor. Mouseumu, soğutucumu, kulaklığımı takacağım. 3.0 veya 2.0 olması bu aygıtlarda lazım mı bilmiyorum. 200-300 lira arası bir bütçe ayırabilirim sanırım bilmiyorum yeter mi ama.. Önerilerinizi bekliyorum.

Ahmet B.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Cvp: Kaliteli USB HUB (çoğaltıcı) önerisi

Bu kısmı ben de merak ediyorum, USB 2.0 yerine 3.0 a takmak kulaklık , fare ,klavye gibi ekipmanları etkiler mi ?Ayrıca 3.0 a USB çoklayıcı takınca cihazın üzerindeki tüm slotlar 3.0 etkisi yaratıyor mu ?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139

@"morcikolata" Laptop modelinizi paylaşırsanız en hızlı soket hangisiyse o portu alt portlara bölerek USB sayınızı arttırabileceğiniz bir öneri yapabilirim.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139

USB Type-C 3.2 port var cihazda. USB Type-C HUB olarak bir ürün alabilirsiniz. Ugreen, BaseUS, Daytona bu 3 markanın ürünleri kaliteli ve F/P oranı yüksek oluyor.

KS

morcikolata

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1

Önerebileceğiniz bir model var mı bunların birinden? İsimlerini ilk defa duyuyorum da

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139

• Ugreen markası Shenzhen, Guangdong merkezli bir Çin şirketidir.
  • BaseUS(Based on User) markası Shenzhen merkezli bir Çin şirketidir.
  • Daytona markası Shuchi District, Shizuoka merkezli bir Japonya şirketidir. 
Bu bahsettiğiniz ürün grubu dahil bu tarz ekipman, kablo, şarj aleti gibi ürünlerde F/P oranı yüksek ürünleri olan markalardır. Aşağıya birkaç ürün bırakıyorum.
  1. BASEUS CUBE Type-C to 3xUSB 3.0 + 2xUSB 2.0 HUB - 349 TL
  2. Ugreen Type-C to 3xUSB 3.0 + 1xUSB Type-C + 1xHDMI Çoklayıcı ve Dönüştürücü Adaptör - 562 TL
  3. BASEUS Metal Gleam Type-C to 3xUSB 3.0 + 1xUSB Type-C + 1xHDMI + 1xRJ45 Gigabyte Ethernet Portu Dönüştürücü - 749 TL

KS

morcikolata

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1

Teşekkür ediyorum öneriler için. 2. ürünü alacağım sanırım ama Teknostore sitesi güvenilir midir? Yani üründe bir sorun çıktığında sorunsuz iade veya değişim yapabilir miyim?

fathcq

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

@"morcikolata" Laptop modelinizi paylaşırsanız en hızlı soket hangisiyse o portu alt portlara bölerek USB sayınızı arttırabileceğiniz bir öneri yapabilirim.
Asus ROG G513, yanılmıyorsam usb 3.2 bu cihazın ki. Bu bağlamda bana önerebileceğin güncel ürünler var mıdır? Teşekkür ediyorum şimdiden.(Bütçe 300-400 eğer ürün çok fp ise biraz aşabilir, 4 port gayet yeterli olur)

yiitreiiss

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

hocam benim laptop hp victus 16 s0053nt banada önerebilirmisin

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri