Yardım Kararsız Kaldım Yardımınız Lazım

beerk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
hazır sistem alıcam fakat bütçeme uygun fp sistem cikmadi yaklasik 1 aydır bekliyorum sizce napiyim suan ki sistemlerden alıyım mı yoksa pc koligin yeni sistemini mi beklesem bütçem 13k cok fp olursa yukseltebilirim

Xcharcer

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69
knk sistem önerisi istemiyorum fikir lazım sadece
fiyat performans olursa yükseltebilirm dediğin için önerdim zaten 13k ya 6500 alırsın en iyi yada sınırlı stok bi kasa gelirse 6600 yada 3060 çıkar

fiyat performans olursa yükseltebilirm dediğin için önerdim zaten 13k ya 6500 alırsın en iyi yada sınırlı stok bi kasa gelirse 6600 yada 3060 çıkar
ince hesap gaming gecesini takip ediyormusun iyi indirim olabiliyor orda

ikikarefarki

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
54
En uygun fiyatlar genelde sene sonuna doğru çıkıyor. Kasım - Aralık arası stok boşaltmak için güzel kampanyalar yapıyorlar.
O kadar bekleyemem diyorsan da şans işi, yapacak bir şey yok. Tam sen sipariş verirsin 2 gün sonra daha ucuza bir sistem çıkar. :D Bu aralar ben ne alsam 2-3 gün sonra indirime giriyor.

Xcharcer

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69
En uygun fiyatlar genelde sene sonuna doğru çıkıyor. Kasım - Aralık arası stok boşaltmak için güzel kampanyalar yapıyorlar.
O kadar bekleyemem diyorsan da şans işi, yapacak bir şey yok. Tam sen sipariş verirsin 2 gün sonra daha ucuza bir sistem çıkar. :D Bu aralar ben ne alsam 2-3 gün sonra indirime giriyor.
siz yine iyisiniz ben hazır sisteme ikna edememiştim bizimkileri 4.5 k ya alabileceğim sistemi 5.5k ya almıştım parça parça sene 2020 tabi ozaman dolar 6 tl

NotHappy

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,173
Uygun hazır sistemler çıkıyor biraz daha bak derim.

KS

beerk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3

ince hesap gaming gecesini takip ediyormusun iyi indirim olabiliyor orda
takip ediyorum yt kanallarının çıkardığı sistemler daha uygun oluyor onlari bekliyordum da cikartmiyorlar

bende ondan korkuyorum alirim daha uygunu cikar pisman olurum beklemedigime

Son düzenleme:

LanceVanceDance

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
181
Kimse net bir şey diyemez fakat ben olsam biraz beklerdim acil ihtiyacım yoksa.

mehmetacet35

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
hazır sistem alıcam fakat bütçeme uygun fp sistem cikmadi yaklasik 1 aydır bekliyorum sizce napiyim suan ki sistemlerden alıyım mı yoksa pc koligin yeni sistemini mi beklesem bütçem 13k cok fp olursa yukseltebilirim
biraz bekle derim yeni kampanyalar için

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
bence bekleme ne olacagı bellli olmaz. sayın baskanız direk Coları 20 30 cıkartabilir riske almaya gerek yok hersey zamnlacaktır bence gamingentr yavastan zam yapmaya kalkıyor

mertxan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
92
1 aydır falan tam f/p sistemler çıkmadı bana göre bi haqqus çıkardı gecen rx6600 lı. Bence yakın zamanda sistemlerin çıkması lazım piyasa bi durdu gibi

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri