Karşı taraf nasıl anlıyor?

lsengul

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar

Denemek için bi siteden iptv aldım 1 saatlik kadar sonrasında bir işim çıktı kontrol edemedim sonrasında istediğimde önceden deneme almıştınız diyor vermiyor. 

Sorun tekrar almak değil aldığım yer site üzerinden ismimi yazmadığım otomatik çıkan mesaj penceresi 

modemi kapatıp açmıştım başka browserda denedim telefonumda wireless değil gsm ağından istedim tümünde tanıdı. merak ediyorum bu nasıl oluyor

teşekkürler

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Yazılım modeme daha önce bağlanmış tüm aygıtların MAC ve IP adreslerine ulaşmış olmalı bu sayede tüm cihazları kaydetmiş ve tanımıştır. Aslında bu senin tarafında gerçekleşen bir güvenlik zafiyeti acaba nereden satın aldın? Güvenilir olup olmadığını kontrol etmiş miydin? Ayrıca bir Antivirüs yazılımı kullanıyor musun? Kullanmıyorsan bence kurmalısın eğer IPTV 'yi kullanmaya devam edeceksen. ESET veya KASPERSKY bunlar tavsiyemdir birini kur bence.

KS

lsengul

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Yazılım modeme daha önce bağlanmış tüm aygıtların MAC ve IP adreslerine ulaşmış olmalı bu sayede tüm cihazları kaydetmiş ve tanımıştır. Aslında bu senin tarafında gerçekleşen bir güvenlik zafiyeti acaba nereden satın aldın? Güvenilir olup olmadığını kontrol etmiş miydin? Ayrıca bir Antivirüs yazılımı kullanıyor musun? Kullanmıyorsan bence kurmalısın eğer IPTV 'yi kullanmaya devam edeceksen. ESET veya KASPERSKY bunlar tavsiyemdir birini kur bence.

germanyiptv.de sitesinden denemeyi almıştım bir kaç yerde olumlu yorumlar olduğu için güvenilir yazıyordu işletim sistemi olarak windows 10 kullanıyorum Windows Defender yüklü olduğu için ekstra antivirus kurmak istemedim bu kadar kolay mı? modeme bağlanıp mac adreslerini almak  :s

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Modeme bağlanan bir IP adresine ulaşabilirseler diğer MAC adreslerini almak çok kolay ki sende ki durumda bu olmuş. Bir antivirüs kullan sıkıntı olmaz.

KS

lsengul

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Peki Eset sistem securty için ne dersiniz iyimidir bildiğim kadarıyla Ram fazla yemiyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri