Kasa Açılıyor Ama Görüntü Gelmiyor

omerget4games

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba, msi a320m-a pro kullanıyorum. bilgisayarımda sorun yaşıyorum. Bilgisayar açılıyor ama ekrana görüntü gelmiyor. Her şeyi yaptım ama sorunu çözemedim. Ekran kartı takıp çıkardım tam takıp çıkardım hatta işlemci takıp çıkardım ama sorun devam ediyor. Kasa açılıyor ışıkları yanıyor. Ama ekrana görüntü gelmiyor. Bugün bilgisayar başındaydım 20 dk ara verdim baktım ekranın ve klavyenin ışıkları ve görüntüsü gitti. Ethernet ışığı da yanmıyor. Kasa için pervaneler çalışıyor. Sorun böyle başladı. Yardımcı olursanız sevinirim tüm projelerim yarıda kaldı kaldı. İşlemci olarak ryzen 5 2600 rx 5500 xt ekran kartı kullanıyorum.

reasy._w1

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
170
Merhaba, msi a320m-a pro kullanıyorum. bilgisayarımda sorun yaşıyorum. Bilgisayar açılıyor ama ekrana görüntü gelmiyor. Her şeyi yaptım ama sorunu çözemedim. Ekran kartı takıp çıkardım tam takıp çıkardım hatta işlemci takıp çıkardım ama sorun devam ediyor. Kasa açılıyor ışıkları yanıyor. Ama ekrana görüntü gelmiyor. Bugün bilgisayar başındaydım 20 dk ara verdim baktım ekranın ve klavyenin ışıkları ve görüntüsü gitti. Ethernet ışığı da yanmıyor. Kasa için pervaneler çalışıyor. Sorun böyle başladı. Yardımcı olursanız sevinirim tüm projelerim yarıda kaldı kaldı. İşlemci olarak ryzen 5 2600 rx 5500 xt ekran kartı kullanıyorum.
aynısı banada oldu tam bır sey dıyemem ama garantıye verdım ıslemcı anakart ekran kartı degıstı

MyGhost

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
merhaba ramlerinde sorun olabilir 2 adet ram takılıysa tekini çıkar dene farklı farklı yoksa başka bir ram dene

reasy._w1

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
170
ne dediğinizi anlamadım ?
Hocam benim PC SSD si değişti sonra 2 gün olduktan sonra yine çalışmadı itopyada nedense çalıştı ama biz teknik servise yollattik ram dışında her şey değişti fiste sorun olamaz olsaydı PC geri geldiğinde çalışmadı bu sorun 3 4 ay önce oldu arkadasdada aynısı olmus ondan dedim

pasha_yusuf

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Bilgisayar açılıyor ama ekrana görüntü gelmiyor. Her şeyi yaptım ama sorunu çözemedim. Ekran kartı takıp çıkardım tam takıp çıkardım hatta işlemci takıp çıkardım ama sorun devam ediyor. Kasa açılıyor ışıkları yanıyor. Ama ekrana görüntü gelmiyor. Bugün bilgisayar başındaydım 20 dk ara verdim baktım ekranın ve klavyenin ışıkları ve görüntüsü gitti. Ethernet ışığı da yanmıyor. Kasa için pervaneler çalışıyor. Sorun böyle başladı. Yardımcı olursanız sevinirim tüm projelerim yarıda kaldı kaldı. İşlemci olarak ryzen 5 2600 rx 5500 xt ekran kartı kullanıyorum.
kardeş bana göre elektirik kısmında sıkıntı olabilir güç kaynağı yeterince besleyemiyorsa bana göre senin dediğin gibi bir şey olabilir güç kaynağının seltifikası nedir

birde kasanın içinde dahil miydi ayrı mı aldın

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri