Kasa Fan

Neco007

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
arkadaşlar 3 tane fan takılı kasada egzoz fanını saymıyorum 3 tane fanın hespı dısaıya ufuluyor hava cıkısı var ama gırısı yok sıkıntı yasatırmı ?

Kürşat Kütükçü

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,211
Sıkıntı olur tabiki önden hava girer üsten ve arka egzoz dan çıkış sağlanır farklı kasa modellerinde yanlarda da fan yeri oluyor duruma göre değişiklik olabilir ama mantık aynı

KS

Neco007

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Sıkıntı olur tabiki önden hava girer üsten ve arka egzoz dan çıkış sağlanır farklı kasa modellerinde yanlarda da fan yeri oluyor duruma göre değişiklik olabilir ama mantık aynıkasam onde yer yok
kasamın onunde yer yok kasa modelı asus prıme ap201
ben 3 tane fanı uste koydum
hespsıde dısarı hava ufuluyor

KS

Neco007

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Sıkıntı olur tabiki önden hava girer üsten ve arka egzoz dan çıkış sağlanır farklı kasa modellerinde yanlarda da fan yeri oluyor duruma göre değişiklik olabilir ama mantık aynı
2 Tane ekran kartının altına fan koysam dısardan hava alsa 2 de üste koysam olurmu ? ılk basta boyle yapıcaktım ekran kartıla arasında 1 cm fılan kalıcak dıye tapmadım ?

Xcharcer

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
66
o 3 fanı içeriye doğru hava üfleyecek şekilde tak

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,102
arkadaşlar 3 tane fan takılı kasada egzoz fanını saymıyorum 3 tane fanın hespı dısaıya ufuluyor hava cıkısı var ama gırısı yok sıkıntı yasatırmı ?
sıkıntı olur ön fanları içeri üfleyecek şekilde tak üst alt veya egzoz kısmındakini ise dışarı üfle

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri