Kasa Fanlarını Anakart Üzerinden Kontrol Etmek Istiyorum.

immortal_shen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar;

Dragos warfire modelinde bir kasam aldım ve bu kasanın 7 adet kendine ait fanı bulunmakta asus rog b760g model anakartım ile bu fanları anakart üstünden yönetmek istiyorum. kasanın kendi kontrolcüsü mevcut bunun usb kısmına bağladım ama yönetemiyor fanların ne ışını nede fan hızlarını. bu ayarları anakart üzerinden nasıl yaparım?

laptop almak isteyen adam

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
25
Merhabalar;

Dragos warfire modelinde bir kasam aldım ve bu kasanın 7 adet kendine ait fanı bulunmakta asus rog b760g model anakartım ile bu fanları anakart üstünden yönetmek istiyorum. kasanın kendi kontrolcüsü mevcut bunun usb kısmına bağladım ama yönetemiyor fanların ne ışını nede fan hızlarını. bu ayarları anakart üzerinden nasıl yaparım?
fanları tek tek anakarttraki fan girişlerine takman lazım ama anakartta o kadar giriş yoktur o yüzden kasanın uygulaması vardır fanlar için onu indir

zaten fanlar argb uygulamadan onların renkelrini değiştirebilrsin

Xcharcer

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
117
Merhabalar;

kontrol etmek için anakartın argb girişine bağlamak gerekmez mi ?

Xcharcer

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
117
kontrolcü bağlı zaten. usb girişlerine bağlı ama olmuyor kasa fanları full hızda sürekli
kral usb girişini ilk defa duyuyorum benim bildiğim fanları kontrolcüye bağlarsın ,kontrolcüyüde argb kablosu ile anakarta ,sata veya molexlede psuya bağlarsın

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri