Kasa içerisine koyulacak figür önerisi

Black-x

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
21
arkadaşlar selamlar 3 tane figür önerisi istiyorum birisini ekran kartının altına koyacağım ikisini de üstüne koyacağım önerileriniz varsa alabilir miyim? teşekkürler...

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
arkadaşlar selamlar 3 tane figür önerisi istiyorum birisini ekran kartının altına koyacağım ikisini de üstüne koyacağım önerileriniz varsa alabilir miyim? teşekkürler...
Ekran kartının üstüne savaşan figürler koyabilirsin. Altına da mesela hulk gibi ekran kartını tutuyormuş gibi yapan bir figür olabilir.

KS

Black-x

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
21
Ekran kartının üstüne savaşan figürler koyabilirsin. Altına da mesela hulk gibi ekran kartını tutuyormuş gibi yapan bir figür olabilir.
hocam ben sağlam bulamadım ya plastik falan gördümhep link varsa rica edebilirmiyim acaba

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
hocam ben sağlam bulamadım ya plastik falan gördümhep link varsa rica edebilirmiyim acaba
Maalesef link yok hocam. Youtube da koleksiyoner gezen kanallar var(Noluyo Ya) gibi. Onlarda denk gelmiştim ancak çoğu pahalı ürünler. 3D yazıcı ile model yapan kaliteli firmalar ile görüşebilirsiniz aslında. Veya derin bir araştırmayla bulunabilir gibi geliyor.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Hocam sevdiğin bir karakter vardır onları koy işte.

Qlay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
114
Benim sana tavsiyem git süpriz yumurta al güzel bişey çıkarsa koyarsın pahalı bişey almak istemiyorsan :) ( en uygunu bence bu olur ) :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri