35.000-45.000 TL Vadefarksız Taksitle Alabileceğim Sağlam Hazır Sistem Var Mı ? Bütçe 40K

muteas19

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
.
Ekran Kartı
.
Merhaba arkadaşlar açıkçası cash parayı 40K lık bir sisteme direkt vermek istemiyorum. Mümkünse vade farksız 6 değilse de en kötü 4 taksitle 40K ya 2K oyun oynayabileceğim bir kasa dizmek istiyorum.

Şu firma kampanya yapar, şu ayı bekle diyebileceğiniz bir öneri varsa da bekliyorum. Geçen aylarda gençerler gaming sanırsam yapı krediye 6 ay vade farksız kampanyası yaptı ama onu kaçırdım. ne dersiniz ? şimdiden teşekkürler

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
552
KS

muteas19

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
burayı gördüm hocam ama işlemci ve customize etme olayları çok hoşuma gitmedi. aslında biraz yıl sonuna doğru vade farksız alım imkanı olur mu? gibi bir bilgiye ihtiyacım var. şahsen yıl sonu zammından sonra daha düşük oranda taksitler ödemek istiyorum.

Kaan63

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
parça parça alacaksanız hb premium worldcard vade farksız 9 taksit yapıyor 10k üzeri alışverişlere

sistem için inventus sistemlerine bakabilirsin axess peşin fiyatına 6 taksit imkanı var

KS

muteas19

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
parça parça alacaksanız hb premium worldcard vade farksız 9 taksit yapıyor 10k üzeri alışverişlere

sistem için inventus sistemlerine bakabilirsin axess peşin fiyatına 6 taksit imkanı var
sağolsun hocam. benim yerimde olsaydınız sizde yıl sonu böyle bir olaya mı girerdiniz yoksa peşin fiyata almaya mı çalışırdınız ? düşüncelerinizi de merak ettim açıkçası

IPerseus

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Merhaba arkadaşlar açıkçası cash parayı 40K lık bir sisteme direkt vermek istemiyorum. Mümkünse vade farksız 6 değilse de en kötü 4 taksitle 40K ya 2K oyun oynayabileceğim bir kasa dizmek istiyorum.

Şu firma kampanya yapar, şu ayı bekle diyebileceğiniz bir öneri varsa da bekliyorum. Geçen aylarda gençerler gaming sanırsam yapı krediye 6 ay vade farksız kampanyası yaptı ama onu kaçırdım. ne dersiniz ? şimdiden teşekkürler
Amazon kullan peşin fiyatına ekran kartlarında 6 taksit diğer parçalarda 3 taksit yapıyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri