Öneri Kasa İçin Wireless Adaptör Önerisi

dragonborn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Merhaba, kasa için wi-fi adaptör tavsiyesi istiyorum. Modem ile kasa arasın da 1 kat olduğu için internet de dalgalanmalar oluyor, bu yüzden iyi bir cihaz tavsiyesi verebilir misiniz?

KS

dragonborn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633

Normalde bu ürün bende mevcut, buna kıyasla çok fark eder mi? çünkü online oyunlarda çok fazla sıkıntı çekiyorum. Bütçe olarak 1000 Tl civarına çıkabilirim iyi bir cihaz olursa.
bende wi-fi sorunu cekmekteydim ethernet ile cözdüm kökten, sizde ethernet kablo alma sansınız varsa alırsanız daha güzel olur

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
Maalesef kablo çekme şansım yok hocam. Modem alt katta, baya uzun kablo gerekir oda ortalıkta çirkin olur.
simdi hatırladım elraenn adlı yayıncıda bir adaptör kullanmakta alta video linkini bıraktım orda ismini söylüyor. simdi baktım fiyatı baya ucmus, en iyi cözüm ya modemi değistirmek yada bir wifi uzatıcı alıp takmak

KS

dragonborn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
simdi hatırladım elraenn adlı yayıncıda bir adaptör kullanmakta alta video linkini bıraktım orda ismini söylüyor. simdi baktım fiyatı baya ucmus, en iyi cözüm ya modemi değistirmek yada bir wifi uzatıcı alıp takmak

5-10k var anladığım kadarıyla. Wi-fi uzatıcısı önerisi verebilir misiniz? Modem yeni çünkü Türknet 1000mbpslik takıldı. Modemden yana sıkıntı yoktur diye düşünüyorum.

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
5-10k var anladığım kadarıyla. Wi-fi uzatıcısı önerisi verebilir misiniz? Modem yeni çünkü Türknet 1000mbpslik takıldı. Modemden yana sıkıntı yoktur diye düşünüyorum.
malesef internet sağlayıcıların verdikleri modemler pek iyi değil.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri