Kasa Içinde Gelen Psu

KS

EgemenSimsek

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Kasa hoşunuza gitti mi hocam?
benim hoşuma gitti hocam ztn çok fazlada fiyat farkı oynamadı benzer sistemlerdi benim açığımı kapattınız kısaca bir de fan kontrolcüsü ve fan gördüm fan almaz çok mu ısınır ya da neden kontrolcüye gerek duyuyoruz son olarak o konuda aydınlatırsanız sevinirim

Hephaistos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
57
Simdi h6 flowun altinda iki adet 140mm fan alacak kadar bosluk var. Bu fanlari da tek argb cikisla kontrol edebilmek icin kontrolcu ekledim cunku anakartin o kadar argb cikisi yok. Zaten sivi sogutmanin icinde de bir tane cikacak. Toplamda 8 adet argb fan cikisiniz olacak bu yuzden kontrolculerle daha az cikisla daha rahat kontrol edebiliyoruz.

İki adet fan eklememin sebebi de hava akışını olabildiğince arttırmak. Ayrıca direkt ekran kartına hava akışı sağlıyor bu fanlar.

KS

EgemenSimsek

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Simdi h6 flowun altinda iki adet 140mm fan alacak kadar bosluk var. Bu fanlari da tek argb cikisla kontrol edebilmek icin kontrolcu ekledim cunku anakartin o kadar argb cikisi yok. Zaten sivi sogutmanin icinde de bir tane cikacak. Toplamda 8 adet argb fan cikisiniz olacak bu yuzden kontrolculerle daha az cikisla daha rahat kontrol edebiliyoruz.

İki adet fan eklememin sebebi de hava akışını olabildiğince arttırmak. Ayrıca direkt ekran kartına hava akışı sağlıyor bu fanlar.
anladım teşekkürler

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri