Kasa Önerisi

k4yra

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
şuan elimde bu kasa var ve memmnun değilim.Aklımda lianli lancool 216 modeli var fakat kasa şuanki kasamdan daha büyük sorum şu kasa çok boş durur mu veya daha küçük ve 216 perfonmasında kasa var mı?
rx6700xt 2 fanlı
gigabyte h610 m v2 anakart var

KS

k4yra

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
Kasadan neden memnun değilsiniiz
fazla fazla toz kapiyor, yapısı ucuz ve rahatsız hissettiriyor,tasarımı hoş durmuyor,rengi hoş durmuyor ve fan hizlwri ayarlanmiyor 40 dereceyken de 70ken de aynı hızda dönüyor öndeki type c kısmı yamuk geldi sistemi iade etmekle uğraşmak istemedim

Son düzenleme:

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
221
Anakartım M-ATX kasa abüyük olursa hoş görünmeyeblir.
Şeklinde bence düşünmeyin. İleriye yönelik, soğutma performansı, modülerlik, toz filtreleri vb açılardan değerlendirin.

lianli lancool 216 fiyat olarak 4600-4700 TL civarına çıkarmışlar...
Alternatif olarak:
Full Tower segmentinden 4600 TL civarında fiyatlı:
Cougar MX600 dikkat çekiyor.

Phanteks serileri de iyidir. Bunlarda sıkıntı Türkiye de her modelin bulunmaması.
Belli başlı iki yerde bulunuyor:

KS

k4yra

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
peki 216 mi mx600 mü daha iyi 216 bana daha güzel geliyor

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
221
Tamamen bu daha güzel duruyor, bu biraz daha nahoş vb açısından bakarsak yanarız...

Youtube dan ayrıntılı incelemelere bakmanız lazım. Ön- üst panel toz filtreleri, hatta ağırlık, boyut, fan radyatör desteği. Kablo toplama özellikleri. Fan hub çoklayıcısı, metal plakaların kalınlığı vb...

KS

k4yra

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
Tamamen bu daha güzel duruyor, bu biraz daha nahoş vb açısından bakarsak yanarız...

Youtube dan ayrıntılı incelemelere bakmanız lazım. Ön- üst panel toz filtreleri, hatta ağırlık, boyut, fan radyatör desteği. Kablo toplama özellikleri. Fan hub çoklayıcısı, metal plakaların kalınlığı vb...
araştıracağım teşekkür ederim :geek:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri