17.000-20.000 TL Kasa Ve 360 Mm Sıvı Souğutucu

f.sinn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
AMD RYZEN 7 7700X
Ekran Kartı
MSI GFORCE RTX 3060 VENTUS 2X
AMD Ryzen 7 7700X işlemci için 360 mm rgb olmasına gerek olmayan bir sıvı soğutucu lazım. Şuan ki sistemde render alırken işlemci 96 dereceyi gördü ama nekadar devam ederse etsin üstüne çıkmadı. Çok yüksek bir değer olduğu için kasayı ve sıvı soputucuyu değiştirmek istiyorum. NZXT nin H FLOW 9 Kasası ve yine aynı markanın rgb olmayan bir sıvı soğutucusuna baktım. Kasanın görselliğine takılan biri değilim genişlik ve fan sayısından dolayı bu kasayı beğendim. Aranız da bunları kullanan veya daha iyi tavsiyesi olan varsa yardımcı olursa sevinirim. Bütçe max 20k!

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,182
AMD Ryzen 7 7700X işlemci için 360 mm rgb olmasına gerek olmayan bir sıvı soğutucu lazım. Şuan ki sistemde render alırken işlemci 96 dereceyi gördü ama nekadar devam ederse etsin üstüne çıkmadı. Çok yüksek bir değer olduğu için kasayı ve sıvı soputucuyu değiştirmek istiyorum. NZXT nin H FLOW 9 Kasası ve yine aynı markanın rgb olmayan bir sıvı soğutucusuna baktım. Kasanın görselliğine takılan biri değilim genişlik ve fan sayısından dolayı bu kasayı beğendim. Aranız da bunları kullanan veya daha iyi tavsiyesi olan varsa yardımcı olursa sevinirim. Bütçe max 20k!
Beyaz siyah zorunluluk var mı ? Sadece kasa+soğutucu mu lazım?

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
773

Bu da referans linki .Son iki mesaja bakabilirsiniz 14700K yı bile soğutmuş.Çok hesaplı.Son 3 mesaja bakınız.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,182
Sadece kasa ve soğutucu lazım hocam. Renk sorunum yok.
Beyaz isterseniz
G360a beyaz+ peerless assassin beyaz yapabilirsiniz. Ortalama 5000TL ye falan gelir. Siyah isterseniz gene soğutucu aynı kalır 1500TL ama o kasanın siyahı yok, farklı bir modele bakabiliriz ama internet olmadığından şuan göz atamıyorum. Kule tipi istemiyorum, sıvı soğutucu görünüşü hoşuma gidiyor diyorsanız arkadaşın attığı soğutucuya bakabilirsiniz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri