Tp-Link Modem Işıkları Sabit Yanıyor

Blatus

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Selamlar arkadaşlar. Geçen hafta eski modemim yandığından dolayı TP - Link'in bir modemini aldım. Bağlantı vs. Her şey normal. Sorunum; eski modemim data transferi yapıyorken üzerinde ki ne ışığı bilmiyorum ama bir LED yanıp sönüyordu. Değişen modemde tüm ışıklar sabit. Mesela şu an bilgisayarda download yani data transferi var ama tüm ışıklar sabit. İnternette aradım bulamadım. Birkaç defa TP - Link'i aradım yaşayan birine rastlamadım. Acaba dedim modemin bir güncellemesi mi var? 192'li IP numarasından modemin arayüzüne bağlanmaya çalıştım. Orada da sorduğu password internette " admin " olduğu yazıyor ama onu da kabul etmiyor. Sizce neden sabit o ışık ve değiştirebilir miyim?

Klews

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tepki
11
İnternet bağlantınız var mı peki

KS

Blatus

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Bağlantı da veya internet kullanımım da sorun yok. Sadece wi - fi kullanımın da veya genel internet kullanımın da ilgili ledleri yanıp sönüyordu yani internet kullanımı olup olmadığını bir nevi bilgisayara bakmadan modemden anlayabiliyordum ama bu yeni modemde tüm ışıklar dediğim gibi sabit.

Klews

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tepki
11
Konuyla alakalı araştırdığımda bir çok kullanıcı modeminin ışıklarının hepsinin yandığını ancak internet bağlantılarının olmadıklarını belirtmişler. Biraz garip

KS

Blatus

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Hocam dediğim gibi internette problem yok ama nedense ışıklar sabit. Kullandığım birçok modem de başıma böyle bir durum gelmemişti. Tp - Link ' e sordum " bizim modemlerin ışıkları sabit " dedi telefonda ama sanki bana biraz başından savmak için dedi gibi geldi :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri