Kasa ve Radyatörler için 120 ve 140 mm Fan Tavsiyesi İstiyorum

Fake God

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
119
Merhaba arkadaşlar. Şu ana kadar hep stok fan kullandığım için bu konu hakkında çok bir fikrim yok. 120 ve 240 mm radyatörler için 3 adet 120 mm , ön ve arkaya da 140 mm kasa fanı tavsiyesi bekliyorum. Performansı iyi ama özellikle sessiz istiyorum. Bütçem 5 fan için 1500 civarına çıkabilir. Be quite marka fanlar iyi gibi ama kullanmadığım için kullanan var ise yorumları ile yardımcı olursa sevinirim.

KS

Fake God

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
119
Soğutma performansında bir sıkıntı yok ama daha sessiz bir kasa istiyorum.

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
Önerebileceğim ürünler aşağıda, 140 ve 120mm olarak 2 ayrı ürün bulunuyor. @ckribrahim daha iyi yardımcı olabilir bu konuda.
120mm :
140mm :
İd-cooling ürünleri iyi. Değerleri kağıt üstünde zaten çok iyi. Ses konusunda sesli sadece.

Merhaba arkadaşlar. Şu ana kadar hep stok fan kullandığım için bu konu hakkında çok bir fikrim yok. 120 ve 240 mm radyatörler için 3 adet 120 mm , ön ve arkaya da 140 mm kasa fanı tavsiyesi bekliyorum. Performansı iyi ama özellikle sessiz istiyorum. Bütçem 5 fan için 1500 civarına çıkabilir. Be quite marka fanlar iyi gibi ama kullanmadığım için kullanan var ise yorumları ile yardımcı olursa sevinirim.
RGB falan önemlimi sessizlik odaklı mı istiyorsun ?

KS

Fake God

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
119
İd-cooling ürünleri iyi. Değerleri kağıt üstünde zaten çok iyi. Ses konusunda sesli sadece.

RGB falan önemlimi sessizlik odaklı mı istiyorsun ?
Merhaba rgp ilgimi çeken bir olay değil. Ama ne yazık ki artık iyi bir model aldığınızda yanında ekstra para ile rgb de hediye ettikleri için birşey diyemiyorum. Fanlarda en azından rgb olmadan çok iyi modeller var. Rgb olmayacak gibi düşünebiliriz. Paylaşılanlara bakıyorum

KS

Fake God

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
119
Arkadaki ekran kartının arkada bağlı 120 mm radyatörü ve işlemcinin üstteki 240 mm radyatörü için havayı dışarı atacak şekilde toplam 3 adet

Kasanın önüne içeri hava atacak gibi de 2 adet

Düşünüyorum. Aynı performansla daha sessiz bir kombinasyon yapabilirsem tavsiyelerinizi beklerim

KS

Fake God

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
119
Gençler şu konuya da bir el atın yaw :) En sessiz olacak şekilde ne alayım bakıp bakıp karar veremiyorum.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,873
Serin ve sessiz deniyor.

120 olarak bu

Bunlar başkaları tarafından önerilmiş soğutmalar nasıldır bilmiyorum.

Ayrıca forumda bilgili kişi tarafından

bu ve bu önerilmiş.

Son düzenleme:

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,873
Be quiet ve p12 alınabilir gibi duruyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri