Kasam açılmıyor

eraycebic1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kasama yeni bir powersup ve ekran kartı aldım bilgisayarımı açtım 5saniye sonra kapandı geri açıldı geri kapandı ve sonsuz bir döngü ile açılıp kapanmaya başladı

Oğuzhan Gündüz

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
Hocam kabloları kontrol edin derim tekrardan gözden kaçmış olabilir veya power arızalıdır, eski powerınızı bir deneyin onunla da aynı sıkıntıyı yaşayacak mısınız bir bakın.

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
eraycebic1' Alıntı:
Kasama yeni bir powersup ve ekran kartı aldım bilgisayarımı açtım 5saniye sonra kapandı geri açıldı geri kapandı ve sonsuz bir döngü ile açılıp kapanmaya başladı

statik elektrik kalmış olabilir hocam almayı denermisiniz ?

KS

eraycebic1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
statik elektrik yok dediğinizide yaptım halen aynı sonuç ben ana kartımda sıkıntı var diye düşünüyorum bi çözüm bulamazsam yeni anakart almam lazım :/

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,135
RAM 'i kontrol eder misiniz? RAM 'i söküp uçlarını silgi ile silip kuru bir fırça ile temizleyin soktei üfleyin toz kalmasın sonrasında tek RAM ise soketi değişitirin 2 veya 4 lü ise aynı yerlere geri takanbilirsiniz. Aynı işlemi ekran kartını söküp onunda uçlarını uygulayın ve deneyin. İşlemcinizin macununu kontrol edin taşmış olmasın veya kurumuş. Power 'dan gelen tüm kabloların eksiksiz ve doğru takıldığından emin olun birden fazla disk kullanıyorsanız teker teker sisteme bağlayın ve deneyin.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri