Kasamın argb fanlarını kontrol edemiyorum

cptlykiaa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
129
Kasamın argb fanlarının bazen ışığını kapatmak istiyorum ama kapatamıyorum.
Anakart : MSI MAG B550M Mortar
Kasa : Aerocool Airhawk Duo

Kasamın üstündeki reset tuşuyla renk değiştirebiliyorum ama ben bunu yazılım üzerinden yapmak istiyorum ve bazende ışıkları kapatmak istiyorum.
MSI Dragon Center programından Mystic Light oradan her şeyi denedim hiçbir şey olmuyor.

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
615
Kasamın argb fanlarının bazen ışığını kapatmak istiyorum ama kapatamıyorum.
Anakart : MSI MAG B550M Mortar
Kasa : Aerocool Airhawk Duo

Kasamın üstündeki reset tuşuyla renk değiştirebiliyorum ama ben bunu yazılım üzerinden yapmak istiyorum ve bazende ışıkları kapatmak istiyorum.
MSI Dragon Center programından Mystic Light oradan her şeyi denedim hiçbir şey olmuyor.
Fanlar kasanın kendi kontrolcüsüne bağlıdır. Kutunuzdan çıkacak olan bir kablo ile bunu ankartınızın rgb girişine bağlayabilirsiniz. En alttaki kırmızı işaretli kablo kasadaki tuşa giden kablo anladığım kadarıyla, gerekli kabloyu bulup anakarta bağladıktan sonra bu kabloyu çıkarmanız gerekir büyük ihtimal.

Ekli dosyalar

• dfsf.JPG
    dfsf.JPG
    20.1 KB · Görüntüleme: 53
KS

cptlykiaa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
129
Fanlar kasanın kendi kontrolcüsüne bağlıdır. Kutunuzdan çıkacak olan bir kablo ile bunu ankartınızın rgb girişine bağlayabilirsiniz. En alttaki kırmızı işaretli kablo kasadaki tuşa giden kablo anladığım kadarıyla, gerekli kabloyu bulup anakarta bağladıktan sonra bu kabloyu çıkarmanız gerekir büyük ihtimal.
jargb yazan girişli yerlerden birine taktığıma eminim kontrolcüden çıkan kabloyu ama dediğin gibi kasadaki tuşa giden kabloyu çıkarınca düzelir mi dersiniz

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
615
jargb yazan girişli yerlerden birine taktığıma eminim kontrolcüden çıkan kabloyu ama dediğin gibi kasadaki tuşa giden kabloyu çıkarınca düzelir mi dersiniz
Anakartınıza bağlıysa çalışırdı aslında, o tuşa basılmadıktan sonra birşey olmaz çalışması lzmdı ama siz bir çıkarıp deneyin.

https://download.msi.com/uti_exe/mb/MSI_Center_1.0.67.0.zip
Programı anakrt sitenizden kurmadıysanız ordan kurun linkini attım. Programda Mystic light ı indirip Motherboard (MB) kısmından kontrol ediliyor.

KS

cptlykiaa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
129

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri