Soru Kioxia Exercia G2 1Tb Alınır Mı ?

Maethril_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Cashback ile 960tl civarına geliyor. Amaç sadece oyun oynamak. Sizce alınır mı ? Normalde KC3000 1TB alacaktım lakin bazı durumlardan dolayı pek bütçem kalmadı. KC3000 i hala alabilirim oda cashback ile 1650tl civarına geliyor ama bütçemi ciddi anlamda zorlar. Sizce sadece oyun için KC3000 alınır mı ? Günlük kullanımda vesaire G2 ye göre çok fark hisseder miyim ?

NotHappy

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,173
Cashback ile 960tl civarına geliyor. Amaç sadece oyun oynamak. Sizce alınır mı ? Normalde KC3000 1TB alacaktım lakin bazı durumlardan dolayı pek bütçem kalmadı. KC3000 i hala alabilirim oda cashback ile 1650tl civarına geliyor ama bütçemi ciddi anlamda zorlar. Sizce sadece oyun için KC3000 alınır mı ? Günlük kullanımda vesaire G2 ye göre çok fark hisseder miyim ?
alınır.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,180
Sonuçta bir M2 SSD , dokuların geç yüklenmesi gibi sorunlar HDD kullanırsanız yaşanabilir. Yanlış hatırlamıyorsam Dram bulunuyordu , uzun ömürlülük tarafında bu bir avantaj. Alınabilir.

KS

Maethril_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Sonuçta bir M2 SSD , dokuların geç yüklenmesi gibi sorunlar HDD kullanırsanız yaşanabilir. Yanlış hatırlamıyorsam Dram bulunuyordu , uzun ömürlülük tarafında bu bir avantaj. Alınabilir.
Peki sizce 650tl daha verip Kc3000 mi daha mantıklı ne kadar bütçemi zorlasada alabiliyorum.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,180
Peki sizce 650tl daha verip Kc3000 mi daha mantıklı ne kadar bütçemi zorlasada alabiliyorum.
KC3000 Mantıklı denilebilir çünkü okuma/yazma hızları çok yüksek ama bütçeniz yoksa kesinlikle alın diyemem. Normal bir kullanıcı için fark edilemez bir şey zaten. Kioxia G2 bile kullanırken size yeterli gelir.

KS

Maethril_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Teşekkürler fikirler için. G2 için kronik sorunlu diyorlardı, özellikle Toshiba ve kioxia SSD almayın diyorlardı. Öyle mi peki ?

LockDownTR

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
50
Teşekkürler fikirler için. G2 için kronik sorunlu diyorlardı, özellikle Toshiba ve kioxia SSD almayın diyorlardı. Öyle mi peki ?
Isınma sorunu, ve okuma yazma hızlarında dalgalanmalar çok oluyor diye birçok yerde yorum gördüm, geçen hafta kapıda iade ettim bu SSD'yi Samsung 970 Evo Plus aldım 1230 liraya. 1 TB

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,180
Bir sorunu yok diye biliyorum. Varsa da ilk serilerde olabilir. Bu ürün Dram bulundurmasıyla birlikte sorunsuz ve ucuz.

KS

Maethril_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Isınma sorunu, ve okuma yazma hızlarında dalgalanmalar çok oluyor diye birçok yerde yorum gördüm, geçen hafta kapıda iade ettim bu SSD'yi Samsung 970 Evo Plus aldım 1230 liraya. 1 TB
Oda YD olduğu için pek sıcak bulmuyorum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri