Kioxia Exercia NVMe 500GB 650TL

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,958
Giriş seviyesi bir ürün. Kronik sorunu olmaması lazım ama yine de mesafeli yaklaşılmasını öneriyorum, RC500'e çok benziyor. Uzun süre kullanan birinin tecrübelerini almakta fayda var.
Onun dışında güzel indirime girmiş.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Giriş seviyesi bir ürün. Kronik sorunu olmaması lazım ama yine de mesafeli yaklaşılmasını öneriyorum, RC500'e çok benziyor. Uzun süre kullanan birinin tecrübelerini almakta fayda var.
Onun dışında güzel indirime girmiş.
Çok iyi bir disk değil, uzun vadede özellikle hız düşmesi odaklı sıkıntı çıkartacaktır ki yabancı kaynaklarda bu sorunlardan bahsedenler var ama bu fiyata alınır alınmaz diyemem.

Son düzenleme:

Midplus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
117
Bu markayı öneren pek yok maalesef yalan demicem bunu kullanmıyorum ama herkes uzak duruyor muhtemelen uzun vadede kayıplar olur bence 200 300 daha verip güzel marka almak kafan rahat olsun

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Bu markayı öneren pek yok maalesef yalan demicem bunu kullanmıyorum ama herkes uzak duruyor muhtemelen uzun vadede kayıplar olur bence 200 300 daha verip güzel marka almak kafan rahat olsun
Marka odaklı değil de KIOXIA markasında güzel ürünler var ama bu ürün odaklı biraz olumsuz bir durum var evet.

Midplus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
117
Marka odaklı değil de KIOXIA markasında güzel ürünler var ama bu ürün odaklı biraz olumsuz bir durum var evet.
Bende ilk alacağım zaman çok araştırdım çok şey ettim sn550 aldım 7 aydır kullanıyorum sorunsuz

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
2. ele hiç ısınamadım ama güzel fikir olabilir takılmazsak bir firma değil de bir kişiden almaya.
Bro geçen 13.750 sistem de de SSD yi 0 kullanılmamış aldım . 0 ve kullanılmamış ürüne karşı değilim , zaten taksitte vaade farkı var hele fiyatı iyiyse direk yapıştırırım. Geçen hafta 0 açılmamış faturası 3 haftalık 870 evoyu(500gb) 680 artı 29 TL kargoya aldım İstanbul'dan.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri