Kız Arkadaşım Doğum Günü Hediyesi Olarak RTX 4080 Almış

ValarMorghulish

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
169
Hop doğru unuttuk onu da 1700p anakart almak lazım, yardım için teşekkürler yine de i5 13600kf'ye bakarım

4K Kullanmazsam ne olabilir ki hocam tam bilgim yok benim monitör 1920x1080 165hz
kartın performansına ihanet ediyorsun 4080 var ama 3070 gibi kullanıyorsun düşünebilirsin darboğaz yapar.

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
monitör almak yerine nvidia denetim masasındaki ayarları yükseltip oyun grafiklerini yükseltipte yapabilirsin idarelik monitör alana kadar

Sinann20

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Hocam ne trollü yardım amaçlı bilgi istiyorum burada 4k kullanmazsam ne olur diye
Bahi geçen ekran kartı için yeniden sistem toplaman gerekebilir o ekran kartını besleye bilecek işlemci ram vs şuan kullandığın sistemden farklı olduğu içiçn ekran kartı fiyatı kadar bir masraf çıkar sana.

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
2k monitör yetmezmi i5 13600kf ile kombolasa arakadaş

grafikleride yüksekte kullansa

cünkü pahalıya patlicak

SuçaSürüklenenKatip

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
Şu şevket vardı, keşke benim olsa diyen, onun gibiyim şu anda... İşlemciniz yüksek ihtimalle arkadaşların dediği gibi darboğaza neden olacaktır. İşlemci bakmanızı tavsiye ediyorum. Bir ekran kartı sistemi bu kadar altüst edebilirdi. Tekrar tebrik ederim. Kız arkadaşınız size iyilik yapmamış gibi :D 30 - 35 K ekran kartı senin de cebinden böyle giderse bir o kadar çıkacak gibi :D

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
Şu şevket vardı, keşke benim olsa diyen, onun gibiyim şu anda... İşlemciniz yüksek ihtimalle arkadaşların dediği gibi darboğaza neden olacaktır. İşlemci bakmanızı tavsiye ediyorum. Bir ekran kartı sistemi bu kadar altüst edebilirdi. Tekrar tebrik ederim. Kız arkadaşınız size iyilik yapmamış gibi :D 30 - 35 K ekran kartı senin de cebinden böyle giderse bir o kadar çıkacak gibi :D
kız arkadaşı benden o kadar para cıktı senden de biraz cıksın demiş :D

Bizimkide anca 3080 alsın :D
aldığına şükredin hocam aaaaaaa

KS

responsivex

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
DDR5 Sistem dizmem gerekiyor benim anakartım z590 gaming carbon wifi bi dünya masraf çıkıyor, alırken en iyisi almış almasına ama, eh işte biraz zorlayacağız

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
DDR5 Sistem dizmem gerekiyor benim anakartım z590 gaming carbon wifi bi dünya masraf çıkıyor, alırken en iyisi almış almasına ama, eh işte biraz zorlayacağız
ortaklaşa almışsınız gibi bişi oluyo hocam güzel zamanlarda kullanmanız dileğiyle

SuçaSürüklenenKatip

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
Yapılabilecekler arasında kurbanlık danaya girer gibi 7 kişi sisteme mi girsek? Ancak paklar çünkü, 1 kişinin üzerine bu kadar yüklenilmez :D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri