Kız Meseleleri

the doom enjoyer

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
kızlarla konuşamıyorum ne yapıcam ? kolay kolay çoğu kızla konuşamam sınıfımdaki kızlarla bile zar zor konuşuyorum , kötü bir insan değilim bana saygılı olan herkese karşı saygılıyımdır asla çizgimi bozmam fakat nerde hata yapıyorum . bir kaç saat önce aynı durumu yaşayan bir arkadaşımla konuşuyordum nerde hata yapıyoruz diye o da dedi ki hiç bir şey yapmıyoruz ne hatası dedi ki haklıydı hayatım yok okul/ev sadece evde de yatana kadar pc oynarım sonra uyur ertesi gün okula giderim ve bu sürekli tekrarlanır arkadaş ortamımdaki çoğu insan böyle . sevgilisi olan arkadaşlarıma sorarım nasıl konuşuyorsunuz diye havadan sudan konuş gerisi gelir vs. diyorlar ama bu bu kadar kolay olmamalı hatayı kendimde arıyorum ama konuşmak için hiç bir çaba sarf etmiyoruz doğru düzgün 2 kızla konuşuyorum onlar da sınıftan ve o 2 kızdan birisi çok iyi , tatlı , komik birisi şimdi asıl konu benim bu kıza tutulmam ben bu kıza açılsam beni reddederse kızı kaybetmekten korkuyorum ne yapıcam yardım edin . eğer ki lisede de kızlarla konuşamamaya devam edersem ömür boyu gerisi gelmez

yakışıklı değilim tüm gün bf,doom,forza oynuyom

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796
gülmiycem gerçekten ciddi bir durum bu kardeşim kaçıncı sınıfsın

metinqsq

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
kızlarla konuşamıyorum ne yapıcam ? kolay kolay çoğu kızla konuşamam sınıfımdaki kızlarla bile zar zor konuşuyorum , kötü bir insan değilim bana saygılı olan herkese karşı saygılıyımdır asla çizgimi bozmam fakat nerde hata yapıyorum . bir kaç saat önce aynı durumu yaşayan bir arkadaşımla konuşuyordum nerde hata yapıyoruz diye o da dedi ki hiç bir şey yapmıyoruz ne hatası dedi ki haklıydı hayatım yok okul/ev sadece evde de yatana kadar pc oynarım sonra uyur ertesi gün okula giderim ve bu sürekli tekrarlanır arkadaş ortamımdaki çoğu insan böyle . sevgilisi olan arkadaşlarıma sorarım nasıl konuşuyorsunuz diye havadan sudan konuş gerisi gelir vs. diyorlar ama bu bu kadar kolay olmamalı hatayı kendimde arıyorum ama konuşmak için hiç bir çaba sarf etmiyoruz doğru düzgün 2 kızla konuşuyorum onlar da sınıftan ve o 2 kızdan birisi çok iyi , tatlı , komik birisi şimdi asıl konu benim bu kıza tutulmam ben bu kıza açılsam beni reddederse kızı kaybetmekten korkuyorum ne yapıcam yardım edin . eğer ki lisede de kızlarla konuşamamaya devam edersem ömür boyu gerisi gelmez

biraz pc başındayken azar tarzı uygulamaları kullanarak oturduğun yerden sosyalleşerek başlayabilirsin bence

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796
hocam öncelik bana göre herzaman öz güvendir kendine ne kadar güvencin varsa herşeyde iyi olursun zaten senin sohbet edemem buradan geliyor aslında çok büyütülecek bir durum yok bildiğin normal sohbet edebilirsin çekinmene hiç gerek yok sadece bi ortama girdiğinde saçma sapan hareketler yapma ve çok boş konuşma bu seni çok seviyesiz gösterir ufak tefek şakalar yapıp güldürebilirsin

tip yok ise ağız vardır hocam ağzın laf yaparsa kız çevrende olur erkek çevrende pc den uzaklaş bi faydası yok sana ortamlara gir derim

KS

the doom enjoyer

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
hocam öncelik bana göre herzaman öz güvendir kendine ne kadar güvencin varsa herşeyde iyi olursun zaten senin sohbet edemem buradan geliyor aslında çok büyütülecek bir durum yok bildiğin normal sohbet edebilirsin çekinmene hiç gerek yok sadece bi ortama girdiğinde saçma sapan hareketler yapma ve çok boş konuşma bu seni çok seviyesiz gösterir ufak tefek şakalar yapıp güldürebilirsin

tip yok ise ağız vardır hocam ağzın laf yaparsa kız çevrende olur erkek çevrende pc den uzaklaş bi faydası yok sana ortamlara gir derim
özgüven yok
ortam yok
dışarı çıkmayan birisiyim
tip yok ağız var şehir efsanesi hiç inandırıcı gelmiyo

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796
yok hocam ben gördüm inanıyorum hocam kısaca siz kendinizi komple değiştirmeniz gerekli yok hayatı boşa yaşarsınız ve hiç birk zevk almazsınız zaten 12 sınıf olucaksın ondan sonra ünüveristye gidersen bir sürü yeni arkadaş tanıycaksın ve onlar senin bu halini bilmiyor onlar seni yeni tanıyacağı için diksiyonlu olman gerek

kısava seni 3 4 yıldrı tanıyan kız derki bu çoçuk mal bilmem ne saf filan sonra sen kendini değiştirirsin filan ona yinede çekici gelmezsin ama senin lisenin bitemsine 1 yıl var ve 1 yılda kendini çok güzel bir şekilde değiştirip ünüversiteye gittiğinde veya yeni biri tanıdığında seni çekici görücek sen sohbet etmesen bile o senle edicek

yok kız beni reddedicek diye filan korkma bu seni düşük gösterir rahat ol onlarda kraliçe değil bende çok denk geldim öyleriyle ve bu tarz kızlardan nefret ederim kısaca ego tavan bunlarda onun için rahat ol o sana nasıl davranıyorsa sende ona öyle davran kimsenin ğeşinden koşma

panz70

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
hocam ikimizde aynı sorunu yaşıyoruz sanırım bugün yürürken farkettim okulda insanlar bana bakıyorsa diye kendimi kontrol edip kendimi kasıyordum ondan sonra bir şey farkettim insanların ne düşündüğü umrunda olmasın sadece kendini geliştirmeye bak spora git diksiyonunu geliştir ben artık öyle yapmaya başladım kız konusuna gelince sevgili yapmayı çok istiyorsan bunu bırakmalısın kendine odaklan elbet bir sevgilin olucak sadece sabırlı olmalısın hoşlandığın biri varsa ve konuşmaya utanıyorsan gidip direk hislerini söyle de ki ben senden hoşlanıyorum kaybedeceğin bir şey yok bunu söyledin diye seni öldürecek ya da dövecek halleri yok sadece utangaç olma derim.

Servet Sayar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
254
Senin için ciddi bir durum ama abartmışsın be hacı, karşındaki rusya prensesi değil karşı cins işte. Ve sen bu sorunlarınla sadece kız değil baya sorunlar yaşarsın özgüven için spor vs. gibi şeylere başlayabilirsin, yok sarmaz diyorsan sosyal olarak kendini geliştirmeye başlarsan ufak ufak halledersin ortamın olup olmaması sorun değil bence. Konuştuğun kız arkadaşını kaybetmek istemiyorsan direk söylemeni tavsiye etmem, lakin durumunu ufak belirtip olmasa bile hiç bozulmadan arkadaş kalacak şekilde konuyu açarsan belki bir nevi kurtulursun. Kız nasıl birisi bilemeyiz ama genelde erkekler kızlara zayıf yönlerini açıkladığı zaman hoşlarına gitmeyebilir anlayışlı biriyse bunları düşünmez ama dediğim gibi kendini ılımlı bir şekilde ifade edebilirsin olmuyorsa kaldığınız yerden devam edin. Sosyallik olarak sanal veya real olarak karşı cins arkadaşlarınla zaman geçirmeyi deneyebilirsin başta zor olur elbet ama alışınca az çok kızların nasıl kafalarda olduğunu sana kim uyar kim uymaz olduğunu anlarsın.

Buff Medic

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
189
Birazdan yaptığım oyunu numarasını attığım kıza soracam cevap verirse oradan devam

Yoksa "Hmph,w*man ☕" dan devam

KS

the doom enjoyer

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Bakın tavsiyeleriniz cokiyi hos ama bahsettiğim kiz benim icin cok özel birisi onu kaybetmekten korkuyorum yoksa herhangi birisi olsa konu da acmam zaten ama dedigim gibi onu kaybetmekten korkuyorum

Servet Sayar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
254
Bakın tavsiyeleriniz cokiyi hos ama bahsettiğim kiz benim icin cok özel birisi onu kaybetmekten korkuyorum yoksa herhangi birisi olsa konu da acmam zaten ama dedigim gibi onu kaybetmekten korkuyorum
Babacım o zaman çok değerliyse kimse kapmadan kızı rahatsız etmeden açılmaya çalış, daha zamanı değil diyorsanız kızı yoklayın kendinizce bu konularda ne düşündüğünü ona göre açılıp açılmama kararı verirsiniz. Kaybetme korkun ciddi bir konu anlıyoruz ama elbet eninde sonunda bir şeyler yapman gerekecek.

Ahmetzkan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
73
Kız arkadaş yapmamak bir eksik değil avantajdır.Kariyerine odaklan o zaman onlar istemeden gelir.Haricinde ise fitness + sosyallik tavsiye ediyorum.İlla arkadaşlık ortamı değildir sosyallik git mesela halk eğitim merkezin,gençlik merkezleri,gsb de ücretsiz a1+a2+b1 kurslarını al takribi 540 saat bir kurs.Hem ingilizce kasar hem de sosyalleşirsin biraz.

zynlhzr34

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Genç kardeşim öncelik olarak , kendini cok fazla sanal aleme bulaştırma. Mümkün oldukça sosyalleşmeye arkadaş topluma girmeye sohbet ortamına girmeye çalış .Girdigin ortamda oyun harici kendini geliştircek aaa bak böyle birşeyler var biliyor musunuz gibisinden yaratıcı bilgiler ögrenmeye çalış ki karşındaki insan akıllı biri olduğunu ona yansıtsın.Sadece kendini oyun odaklı bir insan olarak büyütürsen sınıfta kalırsın. Etkinlik yap yararlı insanlarla paylaşabileceğin konular üzerinde bilgi birikim yap.Kendine katacak artı bir yönün olsun ki karşında konuşacağın kız seni iyi anlayabilsin.Herşey tipe bakmaz .Espirinin yeri yada durumu bunun gibi ince noktalar . İnsanı kaybetmekten asla korkma yaşın daha kücük ve daha büyümen lazım. Herşey tecrübedir.Korkma asla şu anda sadece uzaktan görüyosun belki onunla konuşmak istemen onu kaybetmen anlamına gelmez .Uygun bir dille konuşmak her zaman olgun bir bireyin yapacağı şeydir.25 -26 lı yaşlara kadar geldiğinde beyin yapın cok değişir olgunlaşırsın. Özgüvenim yok deme. Bir kıza yaklaşırken direk ben senden hoşlanıyorum aşık oldum demek en büyük yanlıştır. Dışardan iyi gelir hoş gelebilir , adım atım önce arkadaş olup birlikte aktiviteler ederek ne biliyim gezmelere , sinema gibi ilk aşama ,sahilde yürüme eğlencesi şeyler düşünebilirsin. Şöyle de düşünebilirsin birisinden hoşlanıyosun zaten konuşmuyosun uzaktan bakıyosun. Konuşsan kabul etmesede yine aynı şekilde bakacaksın. Ama denedim diyip özgüvenini kaznacaksın belki de oda sana yeşil ışık yakacaktır. Lise zamanlarında hepimizin oldu böyle zamanları korkma olgulaşınca o zamanlarna güleceksin. Çünki insan tanıma düşüncen cok daha değişecek farklı açılardan bakacaksın olaya . Kısacası aktifleş insanlarla iç içe gir konuşmasan bile ortamı izle , ama kesin olarrak palavracı olma net ol fikir verici insan ol sana + katacaktır

Kürşat Kütükçü

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,202
Çocukta konuşacak kız çok konuşamıyor
Bizde konuşacak kız yok konuşmaya yer arıyorum 😄 bu arada kardeşim hayata bir kere geliyorsun gerekirse rezil ol bundan utanma ne olacak bir insanda cesaret varsa herşeyde başarılı olur reddedilme korkusu mu var bırak olsun reddedilmekten korkmayın eğer ölümüne bağlı olursan üzülürsün bundan üzülme olmazsa olmaz ya dünyanın sonu değil dünya başına yıkılmaz eskiden bizlerinde başına geldi ilişki olur iyi gider ayrılırsin delikanlı adam ayrılırken belli olur olmazsa saygı çerçevesinde ayrılırsin yoluna bakarsın karalar bağlamanın alemi yok yaşın kaç bilmiyorum belki 16/17 ben 26 yaşıma gireceğim şuan kız arkadaşım yok he önüme biri çıkar olur Allah büyük ama kendini değersiz ve özgüvensiz asla hissetme sana tavsiyem

Emirhan52

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
36

Yeminle aynı durumdayım sen yine iyisin benle her yerde şu ana kadar gittiğim her okulda dalga geçtiler çok fazla kilolu birisi değilim ama memelerim anormal şekilde büyük ömrüm boyunca dalga geçtiler bazıları gelip mememi bile sıkıyordu şaka niyetine bunları onlara dedim ama hiç bir dinleyen yok bu tipler yüzünden okul hayatım mahvoldu şuan 11. Sınıfım özele geçtim en azından burda o kadar zorbalamıyorlar

Tabi benle dalga geçtikleri içinde kızlarla bir gram muhabbetim yoktu

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri