Kız Meseleleri

shogun

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
340
Merhaba kardeşim, şu an psikolojik olarak hayatın en çalkantılı döneminden geçiyorsun. Bu yaşlarda herkes bu süreci yaşar.

Bu süreç kişiliğin oluştuğu, belli bir karaktere oturduğu dönem. Bu dönemde kendini bulamama, arkadaşlarına öykünme, birilerini örnek alma gibi durumlar olabilir.

Ancak bu süreç de geçecek, en sonunda ben kendimim, ne isem oyum diyerek kişiliğin oturacak ve kendini bulacaksın.

Konuşmaları planlama, hayatın olağan akışına bırak. Kimse ile konuşmaktan çekinme, herkesin senin, benim gibi bir insan olduğunu unutma. Kibar ve nazik olduğun sürece herkes ile iletişim kurabilirsin.

POLAT ALEMDAR_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
kızlarla konuşamıyorum ne yapıcam ? kolay kolay çoğu kızla konuşamam sınıfımdaki kızlarla bile zar zor konuşuyorum , kötü bir insan değilim bana saygılı olan herkese karşı saygılıyımdır asla çizgimi bozmam fakat nerde hata yapıyorum . bir kaç saat önce aynı durumu yaşayan bir arkadaşımla konuşuyordum nerde hata yapıyoruz diye o da dedi ki hiç bir şey yapmıyoruz ne hatası dedi ki haklıydı hayatım yok okul/ev sadece evde de yatana kadar pc oynarım sonra uyur ertesi gün okula giderim ve bu sürekli tekrarlanır arkadaş ortamımdaki çoğu insan böyle . sevgilisi olan arkadaşlarıma sorarım nasıl konuşuyorsunuz diye havadan sudan konuş gerisi gelir vs. diyorlar ama bu bu kadar kolay olmamalı hatayı kendimde arıyorum ama konuşmak için hiç bir çaba sarf etmiyoruz doğru düzgün 2 kızla konuşuyorum onlar da sınıftan ve o 2 kızdan birisi çok iyi , tatlı , komik birisi şimdi asıl konu benim bu kıza tutulmam ben bu kıza açılsam beni reddederse kızı kaybetmekten korkuyorum ne yapıcam yardım edin . eğer ki lisede de kızlarla konuşamamaya devam edersem ömür boyu gerisi gelmez

yakışıklı değilim tüm gün bf,doom,forza oynuyom
Konuşma, sigma ol

Servet Sayar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
254
Çocukta konuşacak kız çok konuşamıyor
Bizde konuşacak kız yok konuşmaya yer arıyorum 😄 bu arada kardeşim hayata bir kere geliyorsun gerekirse rezil ol bundan utanma ne olacak bir insanda cesaret varsa herşeyde başarılı olur reddedilme korkusu mu var bırak olsun reddedilmekten korkmayın eğer ölümüne bağlı olursan üzülürsün bundan üzülme olmazsa olmaz ya dünyanın sonu değil dünya başına yıkılmaz eskiden bizlerinde başına geldi ilişki olur iyi gider ayrılırsin delikanlı adam ayrılırken belli olur olmazsa saygı çerçevesinde ayrılırsin yoluna bakarsın karalar bağlamanın alemi yok yaşın kaç bilmiyorum belki 16/17 ben 26 yaşıma gireceğim şuan kız arkadaşım yok he önüme biri çıkar olur Allah büyük ama kendini değersiz ve özgüvensiz asla hissetme sana tavsiyem
Akdgskdhskdh sen de kız yok konuşmaya yer arıyorsun ben de kız var birbirmizi yiyoruz tartışmadan

XXL

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
356
konuyu okumadım hocam ben size denklemi vereyim.

Tip yoksa = kız yok

Para yoksa = kız yok

tip yok para var = kız var

tip var para yok = 20 yaş altındaysan o yaşlarda para pek önemli olmadığı için yine birileri olabilir. Ama 20 yaş üstü maalesef paran yoksa kapıya koyar.

eğer bu yukardaki denklemlerden biriyseniz kendinize odaklanın zira kadınlar hayatımızın çokta önemli noktalarında değiller yani ben pek bi faydalarını görmedim anlık mutluluklar genelde :D

Bi abiniz olarak tavsiyedir hiç araştırma yapmayın kafayı yormayın denklem yukarda :D

KS

the doom enjoyer

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
hocam iki
Yeminle aynı durumdayım sen yine iyisin benle her yerde şu ana kadar gittiğim her okulda dalga geçtiler çok fazla kilolu birisi değilim ama memelerim anormal şekilde büyük ömrüm boyunca dalga geçtiler bazıları gelip mememi bile sıkıyordu şaka niyetine bunları onlara dedim ama hiç bir dinleyen yok bu tipler yüzünden okul hayatım mahvoldu şuan 11. Sınıfım özele geçtim en azından burda o kadar zorbalamıyorlar

Tabi benle dalga geçtikleri içinde kızlarla bir gram muhabbetim yoktu
Konuştukça açilirsin korkma havadan sudan yapıştır
Çocukta konuşacak kız çok konuşamıyor
Bizde konuşacak kız yok konuşmaya yer arıyorum 😄 bu arada kardeşim hayata bir kere geliyorsun gerekirse rezil ol bundan utanma ne olacak bir insanda cesaret varsa herşeyde başarılı olur reddedilme korkusu mu var bırak olsun reddedilmekten korkmayın eğer ölümüne bağlı olursan üzülürsün bundan üzülme olmazsa olmaz ya dünyanın sonu değil dünya başına yıkılmaz eskiden bizlerinde başına geldi ilişki olur iyi gider ayrılırsin delikanlı adam ayrılırken belli olur olmazsa saygı çerçevesinde ayrılırsin yoluna bakarsın karalar bağlamanın alemi yok yaşın kaç bilmiyorum belki 16/17 ben 26 yaşıma gireceğim şuan kız arkadaşım yok he önüme biri çıkar olur Allah büyük ama kendini değersiz ve özgüvensiz asla hissetme sana tavsiyem
Genç kardeşim öncelik olarak , kendini cok fazla sanal aleme bulaştırma. Mümkün oldukça sosyalleşmeye arkadaş topluma girmeye sohbet ortamına girmeye çalış .Girdigin ortamda oyun harici kendini geliştircek aaa bak böyle birşeyler var biliyor musunuz gibisinden yaratıcı bilgiler ögrenmeye çalış ki karşındaki insan akıllı biri olduğunu ona yansıtsın.Sadece kendini oyun odaklı bir insan olarak büyütürsen sınıfta kalırsın. Etkinlik yap yararlı insanlarla paylaşabileceğin konular üzerinde bilgi birikim yap.Kendine katacak artı bir yönün olsun ki karşında konuşacağın kız seni iyi anlayabilsin.Herşey tipe bakmaz .Espirinin yeri yada durumu bunun gibi ince noktalar . İnsanı kaybetmekten asla korkma yaşın daha kücük ve daha büyümen lazım. Herşey tecrübedir.Korkma asla şu anda sadece uzaktan görüyosun belki onunla konuşmak istemen onu kaybetmen anlamına gelmez .Uygun bir dille konuşmak her zaman olgun bir bireyin yapacağı şeydir.25 -26 lı yaşlara kadar geldiğinde beyin yapın cok değişir olgunlaşırsın. Özgüvenim yok deme. Bir kıza yaklaşırken direk ben senden hoşlanıyorum aşık oldum demek en büyük yanlıştır. Dışardan iyi gelir hoş gelebilir , adım atım önce arkadaş olup birlikte aktiviteler ederek ne biliyim gezmelere , sinema gibi ilk aşama ,sahilde yürüme eğlencesi şeyler düşünebilirsin. Şöyle de düşünebilirsin birisinden hoşlanıyosun zaten konuşmuyosun uzaktan bakıyosun. Konuşsan kabul etmesede yine aynı şekilde bakacaksın. Ama denedim diyip özgüvenini kaznacaksın belki de oda sana yeşil ışık yakacaktır. Lise zamanlarında hepimizin oldu böyle zamanları korkma olgulaşınca o zamanlarna güleceksin. Çünki insan tanıma düşüncen cok daha değişecek farklı açılardan bakacaksın olaya . Kısacası aktifleş insanlarla iç içe gir konuşmasan bile ortamı izle , ama kesin olarrak palavracı olma net ol fikir verici insan ol sana + katacaktır
yok hocam ben gördüm inanıyorum hocam kısaca siz kendinizi komple değiştirmeniz gerekli yok hayatı boşa yaşarsınız ve hiç birk zevk almazsınız zaten 12 sınıf olucaksın ondan sonra ünüveristye gidersen bir sürü yeni arkadaş tanıycaksın ve onlar senin bu halini bilmiyor onlar seni yeni tanıyacağı için diksiyonlu olman gerek

kısava seni 3 4 yıldrı tanıyan kız derki bu çoçuk mal bilmem ne saf filan sonra sen kendini değiştirirsin filan ona yinede çekici gelmezsin ama senin lisenin bitemsine 1 yıl var ve 1 yılda kendini çok güzel bir şekilde değiştirip ünüversiteye gittiğinde veya yeni biri tanıdığında seni çekici görücek sen sohbet etmesen bile o senle edicek

yok kız beni reddedicek diye filan korkma bu seni düşük gösterir rahat ol onlarda kraliçe değil bende çok denk geldim öyleriyle ve bu tarz kızlardan nefret ederim kısaca ego tavan bunlarda onun için rahat ol o sana nasıl davranıyorsa sende ona öyle davran kimsenin ğeşinden koşma

mizde aynı sorunu yaşıyoruz sanırım bugün yürürken farkettim okulda insanlar bana bakıyorsa diye kendimi kontrol edip kendimi kasıyordum ondan sonra bir şey farkettim insanların ne düşündüğü umrunda olmasın sadece kendini geliştirmeye bak spora git diksiyonunu geliştir ben artık öyle yapmaya başladım kız konusuna gelince sevgili yapmayı çok istiyorsan bunu bırakmalısın kendine odaklan elbet bir sevgilin olucak sadece sabırlı olmalısın hoşlandığın biri varsa ve konuşmaya utanıyorsan gidip direk hislerini söyle de ki ben senden hoşlanıyorum kaybedeceğin bir şey yok bunu söyledin diye seni öldürecek ya da dövecek halleri yok sadece utangaç olma der
red yedik zaten 17 yılımı boşa yaşamısım bundan sonra yasasam ne olcak kızlarla konuşamıyom özgüvensizim tipsizim daha da kızlarla konuşamam bu saatten sonra herkese teşekkür ederim postu da bir yere atacaksanız adımı silin veya karalayın

Kürşat Kütükçü

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,202
red yedik zaten 17 yılımı boşa yaşamısım bundan sonra yasasam ne olcak kızlarla konuşamıyom özgüvensizim tipsizim daha da kızlarla konuşamam bu saatten sonra herkese teşekkür ederim postu da bir yere atacaksanız adımı silin veya karalayın
Yok la bitirme kendini dünyanın sonu değil her kız aynısı mı olacak elbet birgün hayatını birleştirecegin biri karşına çıkar

POLAT ALEMDAR_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Ben de kız için hayatı yaşamayı bırakanlara sinir oluyorum. Olum altı üstü kız lan iki tane pembe için hayatı mahvetmeye değer mi? Sınav dünyasındayız bu boş şeyleri şimdilik bir köşeye atmak lazım. Hele ki takılmak için manita arıyorsan arama.

AkiltosBey

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
84
Altı üstü bir kız la değermi

Servet Sayar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
254
Çok fena kasıyorsun kendini be aga böyle olursan daha çok sorunların bitmez dünyanın sonu değil ya. Umarım yaşın ilerleyince bunların boş şeyler olduğunu anlarsın.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri