Kızla Konuşacam Taktik Lazım

Buff Medic

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
189
Aylık aşk sevgili olayı değil yakın Arkadaş olmak istiyorum huyunu suyunu biliyorum merak etmeyin 9 sene komşumdu şimdi öğrendim meğerse akrabammış...

Kız elektro gitar çalıyor metalci değil de ben post punk dinliyorum hocam

Numarası var ben bu kızla nasıl konuşabilirim

acun

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Hocam sen bence ona ilk bi hediye al sevdiğinden sonra onunla konusmaya basla elektro gitar çalmasını bilmiosan öğretmesini iste bölece gelisirsiniz

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,170
Aylık aşk sevgili olayı değil yakın Arkadaş olmak istiyorum huyunu suyunu biliyorum merak etmeyin 9 sene komşumdu şimdi öğrendim meğerse akrabammış...

Selam nasilsin tarzi konusma baslatma sakin bende elektro gitar calmak istiyorum ogretirmisinle baslayabilirsin onun ilgi alanina ilgin varmis gibi gostermek kizi her zaman etkiler

acun

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Tamam 9 yıldır görüsüyorsunuz bence hediye almakla geç bile kalmissin

kimiki

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
120

Ucuz bir gitar alıp son güçle tellere vur 5 dk sonra kapında öyle gitar mı çalınır diye :)

KS

Buff Medic

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
189
Ucuz bir gitar alıp son güçle tellere vur 5 dk sonra kapında öyle gitar mı çalınır diye :)
O kadar masraf edicem demedim

Beyler söylemeyi unuttum kb ben işten vazgeçtim akşam düşündüm de, teşekkürler

Servet Sayar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
254
hayır tekrardan komple kız işlerini bıraktım zamanında kadın düşmanlığı yaptım zaten
Oha kanka sakin ol bu kadar soyutlamana gerek yok karşı cinse kendini. Yeri gelince sana uyan birini elbet bulursun biliyoruz bu devirde çürük elma fazla.

KS

Buff Medic

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
189
Oha kanka sakin ol bu kadar soyutlamana gerek yok karşı cinse kendini. Yeri gelince sana uyan birini elbet bulursun biliyoruz bu devirde çürük elma fazla.
bir kez friendzone bir kez red bir kez direk hiç konuşamayan sen değilsin

Servet Sayar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
254
bir kez friendzone bir kez red bir kez direk hiç konuşamayan sen değilsin
Biliyorum yaşadım bunları üstüne aldatmayı eklesen tam liste olur. Lakin sırf bize bozuklar geldiği için hepsine düşman gözüyle bakmamak gerekiyor.

KS

Buff Medic

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
189
Biliyorum yaşadım bunları üstüne aldatmayı eklesen tam liste olur. Lakin sırf bize bozuklar geldiği için hepsine düşman gözüyle bakmamak gerekiyor.
zaten bıraktım dc de MT de bana bunun yanlış olduğunu anlattılar şuan kadın düşmanı değilim ama sanırım evlenemicem

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri