Öneri Klavye Öneri Max 1250Tl Bütçe

Sami

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Klavye alacağım mekanik 1250 tl bütçe var
Razer olsa sevinirim

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Alabiliyorsanız HyperX alamıyorsanız Redragon.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985

Hyperx fena değil ama k552 modeli 27-28ms click latency’e sahip.

Banggood üzerinden royal kludge rk61 triple mod öneririm

KS

Sami

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Hyperx fena değil ama k552 modeli 27-28ms click latency’e sahip.

Banggood üzerinden royal kludge rk61 triple mod öneririm
Bu nasıl

Bu nasıl hocam

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
Hotswap herkesin aradığı bir özellik değil
Tamam onu geçelim kasası kalitesiz

Ayrıca hotswap önemli bir şey, kim bir tane switch için günlerce uğraşmak veya bir sürü para vermek ister 1tuş için tüm klavye gidiyor.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,488

Ayrıca hotswap önemli bir şey, kim bir tane switch için günlerce uğraşmak veya bir sürü para vermek ister 1tuş için tüm klavye gidiyor.
Bilmem benim için aşırı önemli değil mesela

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198

Normal kullanıcılar için hot swap hiçbir şey değil , daha önceden de belirtmiştim. Kimse bunu aramıyor , kullanmayacak.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Yani ben bir switch yüzünden rezil olmak istemezdim

Nereden biliyorsun? Kimse 1 switch için rezil olmak istemez değil mi? Senin için önemli olmayabilir.
Kullanıcı bunu istese belirtmesini de bilir. Uzun zamandır klavyede hot swap yok diyen birine denk gelmedim.

goktancelik

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
49
Msi GG Vigor Gk50 low profile tkl 1.5 aydır kullanıyorum memnunum basış hissiyatı olsun görünüşü olsun yazılımı olsun memnunum uzun süredir istediğim bir klavyeydi bir tık fan boyluk var bende bu klavye hakkında bu fiyat bandında daha iyi özellikli seçenekler elbet vardır ama ben bunu bilerek aldım pişman değilim

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
Kullanıcı bunu istese belirtmesini de bilir. Uzun zamandır klavyede hot swap yok diyen birine denk gelmedim.
Yakında gelirsin. Bilmeyen kullanıcılar istemiyor çünkü bilmiyor ama araştıran adam şu an bu kavramla mutlaka karşılaşır, zaten klavyeden anlayan biri de hotswapi kenara atmaz. Atarsa da apex pro tkl felan alıyodue

goktancelik

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
49
Msi GG Vigor Gk50 low profile tkl 1.5 aydır kullanıyorum memnunum basış hissiyatı olsun görünüşü olsun yazılımı olsun memnunum uzun süredir istediğim bir klavyeydi bir tık fan boyluk var bende bu klavye hakkında bu fiyat bandında daha iyi özellikli seçenekler elbet vardır ama ben bunu bilerek aldım pişman değilim
Şunu da belirteyim klavyenin basım mesafesi bir tık daha az diğer klavyelere göre tuşlar bir tık daha dip dibe eliniz büyükse sıkıntı yaşayabilirsiniz benim 20 cm el sıkıntı yaşamadım daha

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Yakında gelirsin. Bilmeyen kullanıcılar istemiyor çünkü bilmiyor ama araştıran adam şu an bu kavramla mutlaka karşılaşır, zaten klavyeden anlayan biri de hotswapi kenara atmaz. Atarsa da apex pro tkl felan alıyodue
Bak dediğim şeye geliyorsun. Bilen adam belirtir. Normal bir kullanıcı zaten olsa da umursamaz. Aile arabası almak isteyen birine gidip coupe araba önermek gibi bir şey bu yaptığın.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri