Klavye Önerisi 10 Ağustos 2022

omar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Merhaba arkadaşlar,

Önerebileceğiniz klavyeler var mı?

MAX:1600 TL

Son düzenleme:

ahmetalikyc

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
68
Merhaba arkadaşlar,

Önerebileceğiniz klavyeler var mı?
Dün beklediğim XPG Summoner red switch klavyeyi stok bekleyerek 1.259 TLye kaptım gaming gene önümüzdeki hafta stoklara gelir takipte kalıp alabilirsiniz.Çok ses istemiyorum ve kaliteli uygun olsun derseniz benim tercihim önerilen bir tercih.

weenzy53

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
13
Dün beklediğim XPG Summoner red switch klavyeyi stok bekleyerek 1.259 TLye kaptım gaming gene önümüzdeki hafta stoklara gelir takipte kalıp alabilirsiniz.Çok ses istemiyorum ve kaliteli uygun olsun derseniz benim tercihim önerilen bir tercih.
Xpg summoner güzel klavye hele bilek desteği

ahmetalikyc

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
68
Max 1600 TL bütçeye XPG Summoner al bence hocam ben de aradım çok bu fiyatlara en iyisi buymuş. Eğer red switch istiyorsan gaming.gen.tr den iki hafta boyunca her gün kontrol et 15 ağustostan sonra özellikle kontrol et stoklara önümüzdeki hafta gelecek, ben dün kontrol ederken tesadüfen 1 stok geldi hemen kaptım, müşteri temsilcisine iki gün önce sorduğumda 15 Ağustostan sonra kontrol edin tarih net değil ama önümüzdeki hafta demişti, büyük ihtimal önümüzdeki hafta daha fazla stok gelir.

Son düzenleme:

ahmetalikyc

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
68
Max 1600 TL bütçeye XPG Summoner al bence hocam ben de aradım çok bu fiyatlara en iyisi buymuş. Eğer red switch istiyorsan gaming.gen.tr den iki hafta boyunca her gün kontrol et 15 ağustostan sonra özellikle kontrol et stoklara önümüzdeki hafta gelecek, ben dün kontrol ederken tesadüfen 1 stok geldi hemen kaptım, müşteri temsilcisine iki gün önce sorduğumda 15 Ağustostan sonra kontrol edin tarih net değil ama önümüzdeki hafta demişti, büyük ihtimal önümüzdeki hafta daha fazla stok gelir.
Eğer blue switch istiyorsan kaçırma al:https://www.gaming.gen.tr/urun/60928/xpg-summoner-cherry-mx-blue-turkce-rgb-mekanik-gaming-klavye/

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Piyasaya baktım bulamadım ama Logitech G513 Carbon modelinin RED Switch versiyonu varsa oda alınabilir. Logitech G Pro TKL Serisi var GX Brown Switch tercih edilebilir. Eğer bana Blue Switch sesi hoş geliyor derseniz XPG Summoner Blue ve Logitech G513 Carbon Blue alınabilir bu bütçeye.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
İnceHesap;

İtopya;

Gaming Gen TR;

ahmetalikyc

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
68
Piyasaya baktım bulamadım ama Logitech G513 Carbon modelinin RED Switch versiyonu varsa oda alınabilir. Logitech G Pro TKL Serisi var GX Brown Switch tercih edilebilir. Eğer bana Blue Switch sesi hoş geliyor derseniz XPG Summoner Blue ve Logitech G513 Carbon Blue alınabilir bu bütçeye.
Dün red switch XPG Summoner klavyeyi 1.259 TLye aldım stok bitti ama önümüzdeki hafta tekrar stoğa gelecekmiş en iyisi bence gaming.gen sitesinden takip etmesi

Ekli dosyalar

• 01E07D98-3A5D-4A9F-91BD-13F8B7B0A2CE.jpeg
    01E07D98-3A5D-4A9F-91BD-13F8B7B0A2CE.jpeg
    683.7 KB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri