Öneri Klavye Önerisi 300-500 Lira

Astali26

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Laptopuma takacağım cs oynamak için yeterince masamda alanım var boyutu büyük olabilir.klavye 300-500 lira biraz daha üstü olabilir sağ tarafında sayısal tuş takımı olursa güzel olur.Önerebileceğiniz bende alsam kullanırım diyebileceğiniz klavye önerisi var mı?Mouse pad önerisi de yaparsanız sevinirim yeterimce alanim var mouse pad boyutu yana uzunluğu çok olabilir. mouse pad üstüne klavye koyabilirim mouse pad önerisi de yaparsanız sevinirim

ahmetv2

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
87
Laptopuma takacağım cs oynamak için yeterince masamda alanım var boyutu büyük olabilir.klavye 300-500 lira biraz daha üstü olabilir sağ tarafında sayısal tuş takımı olursa güzel olur.Önerebileceğiniz bende alsam kullanırım diyebileceğiniz klavye önerisi var mı?Mouse pad önerisi de yaparsanız sevinirim yeterimce alanim var mouse pad boyutu yana uzunluğu çok olabilir. mouse pad üstüne klavye koyabilirim mouse pad önerisi de yaparsanız sevinirim
Mousepad için şu olabilir:

Klavye olarak daha evvel denediğim ve türkçe tuşların olduğu şu modeli önerebilirim:

Klavyeyi 2 yıl falan kullandım tabi aldığım zaman 20 liraydı denemek için almıştım hissiyatı dolgunluğu benim hoşuma gitmişti. Ama kalitesi çok iyi değil bilginize.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri