Klavye Önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

denizyildiz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar, yeni bir klavyeye ihtiyacım var. Normalde red switch ve tuş aralığı bi tık fazla olan (daha önceden laptop kullandığım için çok dip dibe ve küçük tuşlu bir klavye kullanmak biraz zor geliyor) mekanik klavye arıyorum. Fakat araştırma yaparken şu ürünü gördüm.

https://www.monsternotebook.com.tr/pusatklavye/monster-pusat-k3-pro/

Blue switch olmasına rağmen o fiyata o kadar donanımlı bir mekanik klavye olması biraz aklımı çeldi. Önerilerinizi bekliyorum. (Fiyat aralığım 250-400tl)

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Üründe Outemu Blue anahtarlar kullanılıyor iyi bir anahtardır biraz sesli ama ürün olarak klavyeyi öneririm. Alternatif öneri sunmam gerekirse MOTOSPEED CK104 RGB RED Switch - 429,00 TL bu ürünü öneririm ki çokça önerdiğim bir markadır ve çin menşei ürünlerde en iyisidir.

Monster üründe olan anahtarı her ürün uygun fiyatlı ürün kullanıyor zaten. GameBooster G92K RGB - 329 TL bu üründe de Outemu anahtarlar var. Monster ürünü artı olarak bilek desteği + macro ve ses kaydırma tekeri koymuş yani ürün olarak monster genel anlamda iyi. Ancak ben olsam CK104 alırdım Red anahtar Blue anahtara göre daha sessiz olduğundan.

KS

denizyildiz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
beni ikilemde bırakan tek şey de blue olması oldu zaten. aynı ürünün red switch i olsa düşünmeden alacaktım. Öneriniz için de teşekkür ederim CK104 modelini inceleyeceğim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri