Klavye Önerisi

ksenonkheshig

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar,
Aşağıda linkini bırakmış olduğum küçük boyuta sahip tournament stil klavye olarak öneriniz ne olur? Bütçem 200-500 TL arası.

Everest-Rampage-KB-R17-Raptor

Gamepower-warlock-oyuncu-gaming-klavye

Anne Pro 2 gibi biraz bütçemi aşan aynı stilde klavyeler de var fakat daha ucuzlarını Türkiye Pazarında bulamadım. Bir de mümkünse kırmızı switchli arıyorum. Num-pad istemiyorum.

Esenlikler dilerim.

Sck

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Gamepower warlock'tan uzak dur kronik sorunlu. num-pad istemiyormussun lakin ben yine bi öneride bulunmak istiyorum montster pusat k3 red switch

KS

ksenonkheshig

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
LordGrimTR' Alıntı:
Çok küçük olması sorun olmaz ise Royal Kludge RK61 bluetooth Kablolu Çift Mod 60% bunu önerebilirim gayet f/p ürünü olmakla beraber kablosuz özelliği'de var, daha büyük olsun derseniz biraz bakınmam lazım.

Maalesef kullanacağım ortamlar geniş olmadığı için bu tarz küçük ve daha az gösterişli ürünler için araştırıyorum. Güzel bir klavyeye benziyor.
Türkçe Q klavye olarak bakıyorum ama bu tarz klavyelerde bulunmuyor sanırım.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Aslında MOD güzel 2 ürün önermiş ama yurtdışından yani Çin 'den ürün almak istemezseniz size önerim Redragon K553 Usas Blue Switch RGB Mekanik Oyun Klavyesi - 309 TL bu ürün olur. Redragon markası oldukça kaliteli F/P oranı yüksek ürünler yapan bir firmadır. Diğer Çin menşei (GamePower, JamesDonkey, Rampaga vs.) ürünler gibi aynı klavyeyi veya ekipmanı farklı marka adları ile göremezsiniz yani etiket basan bir firma değildir. Bu klavye oldukça iyi bir üründür. En güzel özelliği anahtarları sökülebilir yapıdadır. Başlığını kastetmiyorum direkt olarka anahtarları basit bir şekilde yerinden başlıkları söker gibi sökülebiliyor. Bu ne işime yarar derseniz klavyenin anahtarını sökmeniz demek bozulan yada ömrünü tamamlayan bir anahtar yerine netten yedek satın alıp takabilirsiniz anlamına geliyor.

Aslında TKL ürün bakmasaydınız Redragon K586 BRAHMA PRO RGB Blue Switch Mekanik Klavye - 470 TL - Optik Anahtarlara sahip bu ürünü önerirdim ama kesin TKL alacaksınız sanırım.

KS

ksenonkheshig

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Aslında MOD güzel 2 ürün önermiş ama yurtdışından yani Çin 'den ürün almak istemezseniz size önerim Redragon K553 Usas Blue Switch RGB Mekanik Oyun Klavyesi - 309 TL bu ürün olur. Redragon markası oldukça kaliteli F/P oranı yüksek ürünler yapan bir firmadır. Diğer Çin menşei (GamePower, JamesDonkey, Rampaga vs.) ürünler gibi aynı klavyeyi veya ekipmanı farklı marka adları ile göremezsiniz yani etiket basan bir firma değildir. Bu klavye oldukça iyi bir üründür. En güzel özelliği anahtarları sökülebilir yapıdadır. Başlığını kastetmiyorum direkt olarka anahtarları basit bir şekilde yerinden başlıkları söker gibi sökülebiliyor. Bu ne işime yarar derseniz klavyenin anahtarını sökmeniz demek bozulan yada ömrünü tamamlayan bir anahtar yerine netten yedek satın alıp takabilirsiniz anlamına geliyor.

Aslında TKL ürün bakmasaydınız Redragon K586 BRAHMA PRO RGB Blue Switch Mekanik Klavye - 470 TL - Optik Anahtarlara sahip bu ürünü önerirdim ama kesin TKL alacaksınız sanırım.

[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Önerileriniz için çok teşekkür ederim. Önceki yanıtımda da bahsettiğim gibi yeterli alanım olmadığı için TKL almak zorundayım. Son göndermiş olduğunuz Reddragon'un klavyesi de çok hoşuma gitti. Fakat Reddragon'un TKL Klavyelerinde sadece mavi switch mi bulunuyor? Buna göre satın alma işlemimi gerçekleştireceğim.[/font]

[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Teşekkürler, kolay gelsin.[/font]

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Bildiğim kadarıyla bu markada Mavi anahtar ülkemizde tek seçenek. Optik modelde bile mavi anahtar kullanılıyor ki o zaten Optik olduğundan Mavi gibi değil zaten ama dediğim gibi Red yada başka renk anahtar bildiğim kadarıyla ülkemizde yok ama Bangood yada benzer sitelerden yani yurtdışından alınabilir diğer renk anahtarları.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri