Yardım Klavye Önerisi

Berk..

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
merhaba biraz oyun biraz okul için klavye alacağım. Sürekli pc başındayım çok kafa ütülemeyen sessiz veya orta sesli bir model arıyorum. Kablolu numpadli ve tercihen asus msi steelseries markalarından istiyorum. Fiyat aralığı yok ama ortalam olarak 3k civarlarında bir ürün bakıyorum

Son düzenleme:

CoLFX

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
42
%60 düşünüyorsanız ben bunu kullanıyorum gayette memnunum switch olarak kırmızı var kalitesi gayet yeterli switchlerin çok az bir yay sesi var ama nerdeyse duyulmuyor gayet sessiz çalışıyor kalite olarak oldukça kaliteli benden ufak bir yumruk yemiş olabilir :)) çok da pahalı değil stokta yok ama başka sitelerde vardır belki

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,143
merhaba biraz oyun biraz okul için klavye alacağım. Sürekli pc başındayım çok kafa ütülemeyen sessiz veya orta sesli bir model arıyorum. Kablolu ve tercihen asus msi steelseries markalarından istiyorum. Fiyat aralığı yok ama ortalam olarak 3k civarlarında bir ürün bakıyorum
Bahsettiğin markalar dışında istersen arkadaşın attığı AL66 olabilir. Veya diğer attığı ak820 ve ak820pro ürünün şurdan olabilir

CoLFX

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
42
Masadada bu şekilde duruyor full rbg

Ekli dosyalar

• IMG_20240706_133838.jpg
    IMG_20240706_133838.jpg
    1.5 MB · Görüntüleme: 8
KS

Berk..

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12

bütçe arttırırsanız buda olabilir
Hocam ürünlere baktım teşekkür ederim de numpadli yazmayı unutmuşum hakkını helal et
Numpadli ve biraz daha uygun 3 3.5 civarına önereceğin ürün var mıdır

%60 düşünüyorsanız ben bunu kullanıyorum gayette memnunum switch olarak kırmızı var kalitesi gayet yeterli switchlerin çok az bir yay sesi var ama nerdeyse duyulmuyor gayet sessiz çalışıyor kalite olarak oldukça kaliteli benden ufak bir yumruk yemiş olabilir :)) çok da pahalı değil stokta yok ama başka sitelerde vardır belki

Hocam sağolasın da numpadli yazmayı unutmuşum kusura bakma varsa başka bildiğiniz ürün beklerim

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,143
Hocam ürünlere baktım teşekkür ederim de numpadli yazmayı unutmuşum hakkını helal et
Numpadli ve biraz daha uygun 3 3.5 civarına önereceğin ürün var mıdır

Hocam sağolasın da numpadli yazmayı unutmuşum kusura bakma varsa başka bildiğiniz ürün beklerim
AK992 Gasketli bir model alabilirsin
Veya RT100 indirim bekleyebilirsin
Güncel fiyatıyla pek alınmaz.

KS

Berk..

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Hocam aslında bence fiyatı bir tık daha düşük olsa direlt alırdım ama aklım karıştı şuan yukarıda ki arkadaşlar ajazz marka ürünü atmışlar son zamanlar çok popüler ve bir çok türk yabancı incelemesi var ayrıca kablosuz ve 2k fiyatı. Çok bilgim yok ama yıllardır kendi düşüncem bazı ürünleri gereksiz pahalı da olsa msi ve asus steelseries gibi markaları tercih ediyorum daha güvenilir geliyor ajazz olan ürün alınır mı sorun çıkarır mı

Hocam aslında bence fiyatı bir tık daha düşük olsa direlt alırdım ama aklım karıştı şuan yukarıda ki arkadaşlar ajazz marka ürünü atmışlar son zamanlar çok popüler ve bir çok türk yabancı incelemesi var ayrıca kablosuz ve 2k fiyatı. Çok bilgim yok ama yıllardır kendi düşüncem bazı ürünleri gereksiz pahalı da olsa msi ve asus steelseries gibi markaları tercih ediyorum daha güvenilir geliyor ajazz olan ürün alınır mı sorun çıkarır mı
Ajazz ak 992 olan modelden bahsediyorum

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,976

Ajazz ak 992 olan modelden bahsediyorum
Ege hocamın attıkları iyidir

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri